Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Żak F2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl

Pięć bramek nowo pozyskanych zawodników
Klub

W drugim sparingu w letnim okresie przygotowawczym Powiślak grał na wyjeździe przeciwko drużynie Sygnału Lublin. Już od początku spotkania widać było dominację naszego zespołu. W 11' Artur Sułek odebrał piłkę i ruszył z kontratakiem. Podał do Sebastiana Wrzesińskiego, a ten z kolei zagrał do Jarosława Milcza, który zdobył bramkę. Trzy minuty później faulowany w polu karnym rywali był Wrzesiński. Sędzia wskazał na "wapno", a do futbolówki podszedł Milcz, który pewnie podwyższył prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nie padł już żaden gol.

W drugiej odsłonie meczu obraz gry nie uległ zmianie. W dalszym ciągu ekipa Kamila Witkowskiego napierała na przeciwników. W 49' Wrzesiński uderzył z ok. 18 metrów posyłając piłkę w okienko. Dwadzieścia minut później ten sam zawodnik zdobył swoją drugą bramkę po akcji drużynowej. Widowisko strzeleckie zakończył trzeci z nowo pozyskanych zawodników, czyli Artur Sułek. W 85' po faulu na naszym zawodniku arbiter główny odgwizdał rzut karny, który pewnie wykorzystał wspomniany Sułek. Mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 0:5.

Zawodnik testowany I - zawodnik testowany II (67' Przemysław Sobolewski), Daniel Krzysztoszek, Rafał Banaszek (46' zawodnik testowany III), Przemysław Sobolewski (46' Krystian Kobus) - Jan Wankiewicz, Adrian Dudkowski, Sebastian Wrzesiński - Artur Sułek, Jarosław Milcz, Jakub Pryliński (46' Marcin Gil).

20 czerwca 2020, 13:00 - Lublin
Sygnał Lublin - Powiślak Końskowola 0:5 (0:2)
Bramki: Jarosław Milcz 11', 14' (rzut karny), Sebastian Wrzesiński 49', 69', Artur Sułek 85' (rzut karny)

Sędziował: Kalinowski (Lublin)