Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Żak F2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
SPONSORZY
Wisła Puławy partnerem Powi¶laka
Klub

Występuj±ca w III lidze, grupie IV Wisła Puławy została oficjalnym klubem partnerskim KS Powi¶lak Końskowola. Prezesi Piotr Owczarzak i Artur Suszek podpisali stosowne porozumienie w tej sprawie. Współpraca zakłada organizację wspólnych wydarzeń, szkolenia dla trenerów oraz precyzuje szczegóły zmian przynależno¶ci klubowej zawodników pomiędzy stronami. Młodzi adepci futbolu z Końskowoli będ± mogli kontynuować przygodę z piłk± w Puławach.

- Współpraca Powi¶laka z Wisł± Puławy nieformalnie trwa już kilka dobrych lat. Teraz przyszedł czas by stało się to oficjalne. Między klubami zawsze była przyjazna więĽ - podkre¶la prezes Suszek.

- Sprawdzamy na jakich polach mogliby¶my Powi¶lakowi pomóc w rozwoju, co docelowo pomoże także nam. Coraz silniejsze zespoły w naszym otoczeniu to również silniejsza Wisła. Mamy już w planie pierwsze wspólne działania. Współpracujemy z Powi¶lakiem od dawna, ale teraz zostało to sformalizowane, z czego się bardzo cieszymy - potwierdza prezes Owczarzak.

Przykładem wspomnianej współpracy jest choćby osoba Jakuba Konca, szesnastoletniego zawodnika, który dwa lata temu przeniósł się z Powi¶laka do Wisły i dzi¶ znajduje się w kadrze pierwszego zespołu. Obydwa kluby s± zrzeszone w Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy SA.

Post na Facebook'u
Post na Instagramie

Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

30.07.2021, godz. 19:00
6:3
(1:2)
Wilga
Garwolin
Powi¶lak
Końskowola
Sparingi
14.07,
g. 18:15
Lublinianka Lublin
2:2
17.07,
g. 13:45
Turniej
w Izbicy
3. miejsce
21.07,
g. 18:30
Garbarnia Kurów
4:2
24.07,
g. 11:00
Wisła Puławy
0:3
30.07,
g. 19:00
Wilga Garwolin
3:6
Powi¶lak na Facebook'u