Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl

Sparingi grup młodzieżowych - 13/14.03.2021
Drużyny juniorskie

W weekend 13/14 marca kolejne sparingi rozegrały nasze grupy młodzieżowe.

W sobotę młodzicy starsi zmierzyli się w meczu towarzyskim z Garbarnia Kurów, w którym doznali wysokiej porażki 2:8, mimo że po pierwszej połowie widniał remis 1:1. Podopieczni trenera Marcina Rożka po raz pierwszy zagrali 11 x 11, dwa razy po 40 minut

Nikodem Filipowski - Kacper Pękala, Kamil Dziewoński, Franciszek Mizak, Damian Woch, Patryk Charchuła, Maciej Szczęsny, Jan Konkol, Mateusz Dzwonnik, Bartłomiej Kruk, Antoni Cholewa oraz Jakub Aleksandrowicz, Kacper Gajewski, Gabriel Goławski, Ania Figiel, Wiktor Mańka.

Bramki: Patryk Charchuła, Wiktor Mańka

Tego samego dnia zespół orlików młodszych prowadzony przez trenera Rafała Banaszka mierzył się z Akademią Piłkarskie Perełki.

W niedzielę 14 marca nasza najmłodsza drużyna wzięła udział w kolejnym turnieju organizowanym przez Unię Wilkołaz. Zawodnicy trenera Marcina Rożka rozegrali sześć meczy, w których odnieśli cztery zwycięstwa i dwie porażki. Ostatecznie zajęli 5. miejsce. Indywidualnie wyróżnieni zostali Maciej Lewtak (zawodnik drużyny) i Filip Szarowolec (najlepszy strzelec całego turnieju). Gratulacje!

Oliwier Ścibior, Igor Świrk, Maciej Lewtak, Wiktor Mańko, Filip Szarowolec, Rafał Szarowolec, Aleksander Rożek, Szymon Wojciechowski.

W ten weekend trampkarze starsi prowadzeni przez trenera Michała Bickiego rozegrali grę wewnętrzną.