Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.10.2020 14:37:18

Powiślak 3, Garbarnia 0 !
LigaW dzisiejszym meczu 2. kolejki klasy A, Powiślak rozgromił Garbarnię Kurów 3:0. W 20 minucie meczu czerwoną kartkę zobaczył jeden z zawodników przyjezdnych, który popchnął naszego zawodnika będącego bez piłki. Pierwsza połowa była nieciekawa. Mało groźnych akcji z obydwu stron. W przerwie trener poważnie powiedział jak mają grać w drugiej połowie i widzieliśmy zupełnie inną drużynę. W 64 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony główką piłkę do bramki skierował Krzysztof Romanowski. W 74 minucie podobna akcja i kolejna bramka. Kolejny strzał Krzysia odbił się od słupka i bramkarz Garbarni po raz drugi wyciągał piłkę z siatki. Nie minęły 3 minuty i musiał to robić po raz kolejny. Przyjezdni strzelili sobie "samobója". 10 minut przed końcem piłkarze z Kurowa zaczęli groźnie atakować naszą bramkę, ale na posterunku był nasz bramkarz. Rezultat się nie zmienił i Powiślak może dopisać 3 punkty do swojego konta.