Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 22:10:47

Żyrzyniak gromi
LigaW swoim pierwszym meczu na własnym stadionie w rundzie wiosennej, Powi¶lak podejmował drużynę Żyrzyniaka Żyrzyn. Po długiej przerwie spowodowan± kontuzj± do gry wrócił Marcin Rożek. Mecz rozpocz±ł się od ataków go¶ci. Już w 9 minucie dopięli swego i zdobyli bramkę. Niestety, w naszej grze pasował spory chaos i z trudem przychodziło konstruować akcje w ofensywie. Skuteczny był za to Żyrzyniak, który po 23 minutach gry prowadził już 2:0. Po raz kolejny naszym obrońcom urwał się najlepszy strzelec go¶ci i pokonał bezradnego Michała Bickiego. Przed przerw± jeszcze raz został on pokonany i po 45 minutach Powi¶lak przegrywał aż 0:3.
Gra naszej drużyny nie poprawiła się w drugiej odsłonie meczu. Brakowało strzałów, akcje kończyły się jeszcze przed polem karnym graczy z Żyrzyna. Równie dobrze jak w pierwszej połowie radzili sobie go¶cie, którzy podwyższyli wynik na 4:0. Ich dorobek mógł być jeszcze większy ale nie wykorzystali kilku dobrych okazji do podwyższenia rezultatu. Powi¶lak zagrażał jedynie po stałych fragmentach gry, mało akcji kończyło się strzałem. Najlepsz± okazję do zdobycia bramki honorowej miał Łukasz M±czka ale jego strzał z 5 metrów był bardzo niecelny. Kolejnym rywalem będzie również na własnym stadionie Stal II. Czy będzie poprawa gry? Przekonamy się już w niedzielę.