Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 23.10.2020 01:23:42

Hetman za mocny
LigaZa nami kolejne spotkanie w A klasie. Tym razem w zaległym meczu Powiślak grał w Gołębiu z miejscowym Hetmanem.
Od początku do ataku ruszyli gospodarze. Powiślak był praktycznie zamknięty na własnej połowie. Drużyna z Końskowoli dobrze radziła sobie w defensywie i Hetman nie oddał wielu groźnych strzałów na bramkę. Taki wynik udało się utrzymać do 35 minuty. Po błędzie obrońców ładnym strzałem Michała Bickiego pokonał zawodnik gospodarzy. Taki rezultat utrzymywał się przez kolejne 7 minut. Wtedy to po dobrym podaniu do Piotrka Góralskiego ten minął bramkarza i skierował piłkę do pustej siatki. Radość nie trwała jednak długo. 3 minuty później gospodarze mieli rzut wolny zza pola karnego. W mocno kopniętą piłkę nie trafił nasz bramkarz i po jego błędzie przegrywaliśmy 1:2. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Kilka minut po przerwie kolejną bramkę zdobyli gospodarze. Powiślak starał się grać piłką po ziemi ale niestety ciężko było przedrzeć się w pole karne Hetmana. Ataki zawodników Gołębia były cały czas bardzo groźne ale górą wychodzili nasi obrońcy. W końcówce meczu gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki. Niestety, po słabej grze Powiślak w pełni zasłużenie przegrał z vice liderem rozgrywek aż 1:5. Okazja do rehabilitacji już w niedzielę z Serokomlą.

Michał Bicki - Robert Cyman, Krzysztof Jachacz, Tomasz Chabora, Przemysław Duda - Łukasz Mączka, Jakub Bociański ( 58' Ryszard Mączka), > Marcin Rożek, Piotr Góralski ( 63' Artur Chabora) - Sebastian Strojek ( 58' Jacek Dębiec), Marcin Radomski

Hetman Gołąb - Powiślak Końskowola 5:1 (2:1)