Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.10.2020 04:46:09

Zwycięstwo w Kraczewicach
LigaW deszczowe popołudnie na niewielki stadion w Kraczewicach wybiegły jedenastki miejscowego Poraju oraz Powiślaka Końskowola.
Od początku do ataków ruszyli gospodarze, którzy nie są pewni utrzymania w lidze. Ich strzały najczęściej były z ok. 30 metrów przed bramką Michała Bickiego, który bez problemów wyłapywał piłki. W 15 minucie Marcin Rożek ograł trzech zawodników gospodarzy w polu karnym, wyłożył piłkę Piotrkowi Góralskiemu, który bez większych problemów umieścił ją w siatce. Poraj nadal szukał szansy na strzelenie gola ale nie stworzył groźnych sytuacji w przeciwieństwie do graczy z Końskowoli. W 40 minucie zawodnik Poraja zagrał piłkę ręką, sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Michał Bicki, który pewnie pokonuje bramkarza rywali. Do przerwy utrzymywało się dwubramkowe prowadzenie Powiślaka.
Po zmianie stron gra nie zmieniła się. Poraj próbował z daleka zagrozić bramce Powiślaka ale bardzo nieskutecznie. W 56 minucie Marcin Rożek dośrodkował z rzutu rożnego a w polu karnym najlepiej się odnalazł Robert Cyman, który strzelił trzecią bramkę dla naszej drużyny. Goście stwarzali sobie okazje do strzelenia kolejnych bramek ale byli nieskuteczni. W 72 minucie świetne dośrodkowanie Artura Chabory, który dwie minuty wcześniej został wprowadzony na boisko, wykorzystuje strzałem nożycami Marcin Radomski i bramkarz Poraju po raz kolejny musiał wyciągać piłkę z siatki. 7 minut później dobre podanie z lewej strony boiska dostał popularny Mara i w sytuacji sam na sam pewnie pokonał golkipera rywali. W 82 minucie w pole karne Powiślaka dośrodkowywali rywale a swoją niefortunną interwencją Łukasz Mączka skierował piłkę do własnej bramki. Poraj zaczął oddawać groźniejsze strzały niż wcześniej ale za każdym razem górą był nasz bramkarz. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Powiślaka, w pełni zasłużonym zwycięstwem.

Michał Bicki - Łukasz Mączka, Ryszard Mączka, Tomasz Chabora, Przemysław Duda - Jakub Bociański, Kamil Nastaj ( 46' Robert Cyman), Marcin Rożek ( 70' Artur Chabora), Rafał Duda - Piotr Góralski, Jacek Dębiec ( 46' Marcin Radomski)

Poraj Kraczewice - Powiślak Końskowola 1:5 (0:2)
Łukasz Mączka 82 (sam.) - Piotr Góralski 15, Michał Bicki 40, Robert Cyman 56, Marcin Radomski 72, 79

Sędziował Piotr Sławicki oraz Andrzej Lewczuk.

Bramka dla Powiślaka na 2:0