Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Żak F2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
SPONSORZY
Podsumowanie przygotowań
KlubKolejny sezon w A klasie zbliża się wielkimi krokami. Czas na podsumowanie jak Powi¶lak radził sobie w okresie przygotowawczym.

Powi¶lak rozegrał sze¶ć sparingów, z których połowę wygrał (8:3 z Amatorem, 4:2 z Cisami Nałęczów, 7:1 z BKS Bogucin), dwa zremisował (po 2:2 z GKS D±browic± i Mazowszem Stężyca) oraz odniósł porażkę 1:2 z Chełmiank± Chełm. W nich nasza drużyna strzeliła 24 bramki trac±c przy tym 12. Gole dla Powi¶laka strzelali: Piotr Góralski, Kamil Kopeć (po 5 bramek), Rafał Antoniak, Artur Chabora, Robert Cyman, Damian Kopeć (po 2 bramki) oraz Jakub Bociański, Paweł Dusiński, Dawid Paczka, Marcin Płachta, Marcin Radomski, Marcin Rożek (po 1 bramce).

Do drużyny przyszło dziewięciu graczy: Rafał Antoniak z drużyny juniorów Powi¶laka, Rafał Banaszek z Orłów Kazimierz Dolny, Michał Bicki z Wisły Puławy, Paweł Dusiński z Serokomli Janowiec, Damian Kopeć oraz Kamil Kopeć z Żyrzyniaka Żyrzyn, Marcin Płachta z KS Nasutów, Bartosz Sałecki z Orłów Kazimierz Dolny oraz Radosław Wiejak ostatnio graj±cy w Żyrzyniaku Żyrzyn. Z klubem rozstało się czterech graczy: Paweł Chabora, Jacek Dębiec, Krzysztof Jachacz oraz wypożyczony na pół roku do Garbarni Kurów Jakub Bociański. Wzmocnienia ¶wiadcz± o tym, że celem na najbliższy sezon będzie walka o awans do klasy okręgowej.

Liga będzie liczyła 12 zespołów a nie tak jak to było w poprzednim sezonie 14. Nowym klubami w naszej grupie A klasy s± spadkowicze z okręgówki - KS Góra Puławska, Orły Kazimierz Dolny oraz beniaminek Draco Kowala. Nie zagramy z Mazowszem Stężyca (awans do klasy okręgowej), Serokoml± Janowiec (spadek do B klasy) oraz klubami przeniesionymi do innych grup A klasy - Zawisz± Garbów (III grupa), BKS Bogucin, KS Drzewce (IV grupa).

Powi¶lak rozpocznie rundę wyjazdowym spotkaniem z rezerwami Cisów w Nałęczowie a zakończy meczem z Hetmanem Goł±b na własnym boisku.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

30.07.2021, godz. 19:00
6:3
(1:2)
Wilga
Garwolin
Powi¶lak
Końskowola
Sparingi
14.07,
g. 18:15
Lublinianka Lublin
2:2
17.07,
g. 13:45
Turniej
w Izbicy
3. miejsce
21.07,
g. 18:30
Garbarnia Kurów
4:2
24.07,
g. 11:00
Wisła Puławy
0:3
30.07,
g. 19:00
Wilga Garwolin
3:6
Powi¶lak na Facebook'u