Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.08.2020 14:18:30

Cisy rozgromione
LigaRywalem Powiślaka na inauguracje sezonu była drużyna Cisy II Nałęczów.
Początek spotkania był niemrawy ale tylko do 8 minuty. Wtedy to Kamil Kopeć wykorzystał swoją szybkość i w krótkim odstępie czasowym strzelił dwie bramki. Gole ustawiły przebieg meczu i gra Powiślaka była już spokojniejsza. W pierwszym kwadransie nasza drużyna miała kolejne dogodne okazje ale raz gości ratował słupek a kolejnym razem bramka padła z niewielkiego spalonego. Pomimo przewagi Powiślaka, nie widzieliśmy goli do 34 minuty. Wtedy to w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali Marcin Radomski umieścił piłkę w siatce.
Początek drugiej połowy był nerwowy w wykonaniu Powiślaka. Zawodnikom Cisów udało się stworzyć kilka akcji jednak nie zagroziły one utratą bramki. W 64 i 68 minucie swoją trzecią i czwartą bramkę strzelił Kamil Kopeć, który po raz kolejny wykorzystywał swoją szybkość. W 70 minucie dobre podanie Rafała Antoniaka wykorzystał Marcin Rożek, który pięknym strzałem pod porzeczkę pokonał bramkarza z Nałęczowa. Na tym festiwal strzelecki nie skończył się jednak. Piątą bramkę strzelił Kamil Kopeć a ustalającą wynik na 8:0 dla Powiślaka zdobył Robert Cyman.
Przewaga Powiślaka nie podlegała dyskusji w tym meczu, wynik jak najbardziej zasłużony. Gdyby nasza drużyna wykorzystała wszystkie groźne okazje podbramkowe to wynik byłby dwucyfrowy.

Michał Bicki - Marcin Rożek, Rafał Banaszek, Tomasz Chabora, Bartłomiej Sałecki ( 46' Przemysław Duda) - Marcin Płachta ( 57' Rafał Antoniak), Ryszard Mączka, Marcin Radomski ( 62' Robert Cyman), Piotr Góralski ( 66' Rafał Duda) - Kamil Kopeć, Damian Kopeć

Cisy II Nałęczów - Powiślak Końskowola 0:8 (0:3)
Kamil Kopeć 8, 9, 64, 68, 73, Marcin Radomski 34, Marcin Rożek 70, Robert Cyman 82

Sędziował Dariusz Kobiałka oraz Krzysztof Targoński, Sławomir Rosochacz.