Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 15.08.2020 18:48:27

Bobry pokonane
Liga     Kolejnym rywalem Powiślaka był zespół Bobrów Karczmiska. Mecz rozgrywany był w Końskowoli pomimo tego, iż gospodarzem spotkania byli rywale. Powodem tego jest remont boiska w Karczmiskach.
     Początek spotkania to kopanina w środku boiska. Z czasem coraz lepiej zaczynali sobie poczynać piłkarze Bobrów ale brakowało dobrego wykończenia akcji. W 15 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Sebastian Strojek uderzył piłkę głową a ta po błędzie bramkarza wylądowała w siatce. Gra wyrównała się a Powiślak dążył do strzelenia kolejnej bramki. W 28 minucie Marcin Radomski zdecydował się na strzał zza pola karnego a piłka po raz drugi zatrzepotała w siatce bramkarza z Karczmisk. W 36 minucie błąd popełnił Michał Bicki, który po dośrodkowaniu nie złapał futbolówki a zawodnik Bobrów umieścił ją w pustej bramce. Wyrównana pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 2:1 dla Powiślaka.
     Po zmianie stron obraz gry nie zmieniał się. W 49 minucie po faulu piłkarza Powiślaka sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Michał Bicki wyczuł intecje wykonującego jedenastkę ale został pokonany strzałem przy słupku. 3 minuty później w polu karnym Bobrów jeden z ich piłkarzy zagrał piłkę ręką i sędzia podyktował karnego tym razem dla Powiślaka. Pewnym egzekutorem był Marcin Rożek. Potem na boisku panowała tylko jedna drużyna - Powiślak. W 59 minucie po dośrodkowaniu Marcina Płachty piłkę w bramce umieścił Kamil Kopeć. 5 minut później po podaniu Rafała Antoniaka swoją drugą bramkę w meczu strzelił Marcin Radomski. 8 minut przed końcem spotkania w pole karne piłkę dośrodkował Marcin Rożek a Damian Kopeć strzelił swoja pierwszą bramkę dla Powiślaka w meczu ligowym.
     Drużyna z Końskowoli była lepszym zespołem a w drugiej części gry Powiślak zmarnował wiele dobrych okazji, m.in. Kamil Kopeć w sytuacji sam na sam z bramkarzem Bobrów strzelił obok słupka. Trzeba wziąć pod uwagę również fakt, że murawa była bardzo grząska i mokra co znacząco utrudniało grę obu drużynom.

Michał Bicki ( 81' Radosław Wiejak) - Łukasz Mączka ( 46' Robert Cyman), Tomasz Chabora, Rafał Banaszek, Przemysław Duda - Damian Kopeć, Marcin Rożek, Marcin Radomski, Piotr Góralski ( 46' Marcin Płachta) - Sebastian Strojek ( 64' Rafał Antoniak), Kamil Kopeć

Bobry Karczmiska - Powiślak Końskowola 2:6 (1:2)
Kamil Piłat 36, Marcin Pyśniak 49 (k) - Sebastian Strojek 15, Marcin Radomski 28, 64, Marcin Rożek 52 (k), Kamil Kopeć 59, Damian Kopeć 82