Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.10.2020 05:01:35

Zwycięstwo.
LigaKilka minut po godzinie 15 rozpocz±ł się mecz pomiędzy dwoma ostatnimi drużynami w tabeli Powi¶lakiem i Zawisz± Garbów. Już pocz±tek był dla nas bardzo korzystny. W 5 sekundzie meczu pogubiła się obrona przyjezdnych i Damian WoĽniak skierował piłkę do bramki. Po kilkunastu minutach cieszyli¶my się ze zdobycia kolejnej bramki. Po zamieszaniu w polu karnym został sfaulowany Piotr Szarowolec, a jedenastkę pewnie wykorzystał Ryszard M±czka. W 35 minucie, po ładnej akcji praw± stron±, piłkę do bramki skierował Piotr Szarowolec. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Powi¶laka, który niemal wcale nie schodził z połowy rywala. W 70 minucie uderzeniem z rogu pola karnego popisał się Michał Filipowski, a piłka została zdmuchnięta przez wiatr i wleciała w okienko bramki strzeżonej przez bramkarza Zawiszy. Ostatnie 10 minut przyszło rozegrać Powi¶lakowi w dziesięciu. Kamil Leszczyński został brutalnie potraktowany, nasza drużyna nie miała zawodników rezerwowych i mecz musieli rozegrać bez jednego zawodnika. Druga połowa była pełna walki i zaangażowania z której nic nie wynikało. Ostatecznie Powi¶lak wygrał spotkanie 4:0 i zrobił milowy krok ku utrzymaniu się w lidze.

Skład KS Powi¶lak Końskowola:

Guzek P - Leszczyński K, Chabora A, M±czka R, Wiejak D- Tynecki M, Szarowolec P, Gembal K, Próchniak K- Filipowski M, WoĽniak D

Powi¶lak Końskowola - Zawisza Garbów 4:0 (3:0)
Bramki:
1' WoĽniak D, 15' M±czka R, 35' Szarowolec P, 70' Filipowski M

Sędzia główny: Maj Ł, liniowi: Banasiewicz, Boryca.