Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 01.11.2020 02:04:48

Słaba skuteczność ale z dwoma bramkami
LigaPo przerwie wielkanocnej na boiska po raz kolejny wybiegli piłkarze A klasy. Powiślak grał w Poniatowej z Porajem Kraczewice.

Od początku do ataku ruszył Powiślak. W 8 minucie udało się strzelić bramkę ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu rywali. W 12 minucie po dobrze wykonanym rzucie wolnym przez Kubę Bociańskiego na prowadzenie wyszedł Powiślak. Drużyna Poraju trzykrotnie miela okazje na wyrównanie ale bramkarz Powiślaka w raz z obrońcami nie dali się zaskoczyć. Powiślak również miał okazje na podwyższenie wyniku ale Damian Kopeć dwukrotnie obijał poprzeczkę a drugiemu z braci Kopciów brakowało wykończenia akcji. Pomimo wielu bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki wynik do przerwy nie zmienił się.

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie. W 52 minucie po dośrodkowaniu Jakuba Bocianskiego z rzutu wolnego bramkę dla Powiślaka strzelił Przemysław Duda. Gra naszej drużyny uspokoiła się, Poraj praktycznie w drugiej odsłonie gry nie stworzył żadnej groźnej okazji do strzelenia bramki kontaktowej. Powiślak wręcz prczeciwnie, co chwile sunął na bramkę rywala ale skuteczność w tym spotkaniu była fatalna. Goście kończyli mecz w 10 gdyż dwie żółte kartki dostał jeden z ich zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Powiślaka ale liczba strzelonych bramek przez drużynę z Końskowoli powinna być kilkukrotnie większa.

Michał Bicki - Ryszard Mączka, Marcin Rożek, Tomasz Chabora, Przemysław Duda - Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek ( 60' Sebastian Strojek), Jakub Bociański, Marcin Płachta - Damian Kopeć, Kamil Kopeć

1 maja 2011, 14.00 - Poniatowa (Boczne boisko MKS Stal)
Poraj Kraczewice - Powiślak Końskowola 0:2 (0:1)