Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 19:07:50

Pewne zwycięstwo ze Stalą II
LigaZ półgodzinnym opóźnieniem rozpoczęło się spotkanie Powiślaka ze Stalą II Poniatowa. Powodem takiego stanu rzeczy byli sędziowie, którzy spóźnili się na mecz.
Samo widowisko zaczęło się dla nas pomyślnie. Już w 5 minucie Powiślak wyszedł na prowadzenie dzięki bramce Damiana Kopcia. W 22 minucie po soczystym strzale z dystansu Kamil Leszczyński podwyższył wynik spotkania na 2:0. 5 minut później po indywidualnej akcji zawodnik Stali zdobył kontaktowa bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1, gdyż bramkę "do szatni" strzelił jeszcze Kamil Kopeć.

Po zmianie stron mecz układał się po naszej myśli. W pierwszych 10 minutach drugiej części gry Kamil Kopeć strzelając dwie bramki skompletował hattricka. Wynik spotkania przez dalszą część drugiej połowy nie uległ zmianie i Powiślak pewnie pokonał niezwyciężoną wiosną Stal II Poniatowa.

Michał Bicki ( 80' Radosław Wiejak) - Bartłomiej Sałecki, Ryszard Mączka, Tomasz Chabora, Paweł Dusiński - Kamil Leszczyński, Marcin Rożek, Jakub Bociański ( 75' Sebastian Strojek), Marcin Płachta ( 70' Mateusz Sułek) - Damian Kopeć, Kamil Kopeć

22 maja 2011, 16:30 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Stal II Poniatowa 5:1 (3:1)
Damian Kopeć 5, Kamil Leszczyński 22, Kamil Kopeć 45, 48, 50 - Mateusz Wojewódka 27

Sędziował Kamil Krzos oraz Leszek Śmiałkowski, Walasek.

mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziego głównego