Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 15.08.2020 19:18:51

Wilki pokonane
LigaW pierwszym meczu sezonu w Końskowoli Powi¶lak pokonał Wilki Wilków 3:1. Przed przerw± rzut karny wykorzystał Sławomir Radzikowski. W drugiej czę¶ci gry pomimo czerwonej kartki Rafała Banaszka w 57 minucie i straty bramki nasza drużyna zdołała po raz kolejny wyj¶ć na prowadzenie za spraw± Sławomira Radzikowskiego. W 75 minucie kolejna czerwona kartka w szeregach Powi¶laka. Tym razem boisko musiał opu¶cić Kamil Leszczyński. Pomimo starty dwóch zawodników Powi¶lak strzelił kolejn± bramkę, a hattrick ustrzelił Sławomir Radzikowski.