Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 18:55:17

Wygrana na zakończenie
LigaW dzisiejszym, ostatnim meczu rundy jesiennej Powiślak pokonał na własnym stadionie Wilki Wilków. W pierwszej połowie naszej drużynie należał się rzut karny za faul ale gwizdek sędziego był cicho. Przez pierwszą połowę przeważał Powiślak ale nie udało mu się strzelić bramki. W 52 minucie akcja Marcina Rożka, który strzelił w bramkarza a piłkę dobił Rafał Ciucias i prowadziliśmy 1:0. 18 minut później akcję lewą stroną przeprowadził Piotr Szarowolec, który dośrodkował w pole karne a asystujący przy pierwszej bramce Marcin Rożek skierował piłkę do bramki. Powiślak pewnie pokonał Wilki Wilków 2:0.

Skład KS Powiślak Końskowola:
Próchniak M - Mączka R, Chabora T, Cyman R, Leszczyński K - Gembal K, Suszek Mariusz, Szarowolec P, Ciucias R - Rożek M, Suszek Marcin

KS Powiślak Końskowola - LKS Wilki Wilków 2:0 (0:0)
Bramki:
52' Ciucias R, 70' Rożek M