Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Żak F2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl

Pierwszy sparing przegrany
KlubW swoim pierwszym sparingu Powiślak grał ze Stalą Poniatowa. Spotkanie dobrze rozpoczęli rywale i już po 3. minutach prowadzili wykorzystując błąd naszych obrońców. Czwartoligowcy byli drużyną lepszą i jeszcze przed przerwą podwyższyli wynik po raz kolejny korzystając z braku komunikacji Powiślaka. Druga odsłona sparingu nie przyniosła wiele zmian - Stal prowadziła grę, grała szybko i ambitnie. Na 3:0 podwyższyli wynik w 62. minucie. Powiślak odpowiedział bramką w końcówce. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Kamil Kopeć precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W ostatniej akcji meczu Stal strzeliła czwartą bramkę i mecz zakończył się wynikiem 1:4. W grze Powiślaka było widać wiele niedokładności, Stal natomiast grała szybką piłkę zasłużenie wygrywając. W sparingu z różnych powodów nie uczestniczyli: Ryszard Mączka, Piotr Owczarzak, Marcin Płachta, Mateusz Sułek, Filip Szczypa, Paweł Wolszczak.

Skład wyjściowy Powiślaka
Damian Kołcz - Maciej Pięta, Kamil Kusyk, Marcin Rożek, Kamil Leszczyński - Damian Kopeć, Rafał Banaszek, Sławomir Radzikowski, zawodnik testowany - Kamil Kopeć, Łukasz Grzegorczuk