Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 09.08.2020 10:53:01
SPONSORZYPodsumowanie przygotowań do rundy wiosennej
KlubPrzed nami rudna wiosenna piłkarskiej A klasy. Przerwa zimowa już się zakończyła, więc przyszedł czas na podsumowanie przygotowań.

Zajęcia przed wznowieniem rozgrywek zaczęły się już 3 stycznia, a od tego czasu Powiślak rozegrał 9. sparingów. 6 z nich wygrał – z Wilkami Wilków (3:0), Plonem Garbatka (1:0), BKS Bogucin (5:1), Opolaninem Opole Lubelskie (3:2), KS Drzewce (2:0), GKS Abramów (6:0) i odniósł 3 porażki – ze Stalą Poniatowa (1:4), Hetmanem Gołąb (1:2) i Czarnymi Dęblin (0:4). Bramki dla Powiślaka strzelali: Damian Kopeć (siedem), Maciej Pięta, Sławomir Radzikowski (po pięć), Kamil Kopeć (dwie), Kamil Leszczyński, Cezary Wiejak, Paweł Wolszczak (po jednej), a bramkarze naszej drużyny puścili łącznie 13. bramek.

W przerwie zimowej obyło się bez większych ruchów transferowych. Przybyło trzech zawodników – Rafał Cywka i Andrzej Rutkowski z Orłów Kazimierz Dolny oraz Cezary Wiejak z Żyrzyniaka Żyrzyn. Drużynę opuściło pięciu zawodników – Michał Bicki, Grzegorz Grykałowski odeszli do Orłów Kazimierz Dolny (Michał Bicki został tam wypożyczony), Marcin Płachta wrócił do swojego macierzystego klubu, a Rafał Kamola i Bartłomiej Sałecki nie wznowili treningów z drużyną.

Sytuacja w tabeli po rundzie jesiennej jest bardzo interesująca. Powiślak lideruje z niewielką przewagą trzech punktów nad Puławiakiem Puławy i pięciu nad KS Góra Puławska i Żyrzyniakiem Żyrzyn. Czołówkę dzielą niewielkie różnice punktowe co czyni wiosenne rozgrywki bardzo interesujące. Ważnym faktem jest to, że z ligi wycofała się Stal II Poniatowa. Jej wyniki z rundy jesiennej nie zostaną jednak anulowane, ale każda drużyna otrzyma walkowera na swoją korzyść za mecze w rundzie rewanżowej. Oznacza to również, że Stal II Poniatowa została zdegradowana na ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Rozgrywki ligowe ruszają już jutro. Na początek Powiślak zagra w Końskowoli z Mazowszem Stężyca. Początek spotkania o 12.00 w sobotę. Serdecznie zapraszamy!
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

IV liga, grupa 1
2. kolejka

08.08.2020, godz. 11:00
-:-
(-:-)
Górnik II
Łęczna
Powiślak
Końskowola
Tabela
>>Więcej
Powiślak na Facebook'u
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 253
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: AdrianCach
Zajrzyj
LZPN
Portal lubsport.pl
Portal 90minut.pl
Wisła Puławy
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

2. kolejka

Opolanin -:- Bizon
POM-Iskra -:- Włodawianka
Huragan -:- Lutnia
Lublinianka -:- Sparta
Górnik II -:- Powiślak
Orlęta -:- Start 1944