Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 15.08.2020 13:06:05

Pierwsze zwycięstwo w okręgówce
LigaW drugim meczu ligowym Powi¶lak w Puławach grał z Hetmanem Goł±b. Obie drużyny ostrożnie rozpoczęły spotkanie przez co nie stwarzali okazji podbramkowych, a gra toczyła się przeważnie w ¶rodku boiska. Pierwszy strzał oddał zawodnik Hetmana, który z dystansu próbował pokonać Michała Bickiego. W 25. minucie z prawej strony boiska do¶rodkował Adrian Witek w pole karne, a tam niepilnowany Adrian Gawidziel umie¶cił piłkę w siatce wyprowadzaj±c Powi¶laka na prowadzenie. Piłkarze z Końskowoli stworzyli jeszcze kilka dobrych okazji, ale brakowało wykończenia akcji. Hetman próbował wyrównać ale na posterunku stał Michał Bicki lub nasi obrońcy. Do przerwy minimalne prowadzenie Powi¶laka.
W drugiej połowie gra była wyrównana, obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia bramek, brakowało jednak precyzji w strzałach. Na boisku było wiele nerwowo¶ci i błędów w grze. Ostatecznie Powi¶lak pokonał Hetmana Goł±b 1:0 i zdobył pierwsze punkty w klasie okręgowej.