Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 19:18:09

Sławin wysoko pokonany
LigaKolejnym rywalem Powiślaka w klasie okręgowej był Sławin Lublin. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale w drugiej części gry rozwiązał się worek z bramkami. Rozpoczął Marcin Rożek w 51. minucie po strzale z rzutu karnego, a później na listę strzelców wpisał się Damian Wiśniosz (dwukrotnie) oraz Tomasz Guz. Powiślak odniósł wysokie zwycięstwo 4:0.

Łukasz Kuśmierz - Tomasz Guz, Adam Mróz (75' Artur Sułek), Marcin Rożek, Kamil Leszczyński (46' Kamil Kusyk) - Maciej Pięta (67' Rafał Kamola), Adrian Gawidziel, Rafał Banaszek, Michał Denis (46' Damian Wiśniosz), Adrian Witek, Kamil Kopeć

8 września 2012, 16:00 - Lublin (boisko Sławinu)
Sławin Lublin - Powiślak Końskowola 0:4