Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D1 Młodzik D2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 16.01.2019 09:54:23

Sparingi
KlubW obecnym okresie przygotowawczym trener zaplanował kilka gier kontrolnych z lokalnymi rywalami. Z uwagi na to, że nie wszystkie terminy zostały potwierdzone na 100% i pogoda może pokrzyżować plany, na bieżąco będę umieszczał zweryfikowane sparingi.

03.02.2008 godz. 11.00 Garbarnia Kurów - Powiślak Końskowola 3:2 (S.Krawczyk x2)

Skład:
I połowa: Próchniak M - Mączka R, Chabora T, Gembal K, Mączka Ł - Tynecki M, Dębiec J, Rożek M, Leszczyński K - Ciucias R, Suszek Marcin
II połowa: Próchniak M - Cyman R, Kwaśny A, Chabora A, Chabora T - Wójcik M, Szarowolec P, Osiak D, Leszczyński K - Ciucias R, Krawczyk S

02.03.2008 godz. 10.00 Wisła II Puławy - Powiślak Końskowola 2:2
Bramki: R.Ciucias, M.Rożek
Skład:
I połowa: Pięta W - Mączka R, Chabora T, Gembal K, Mączka Ł - Tynecki M, Kozieł G, Rożek M, Leszczyński K - Ciucias R, Ciucias T (0:0)
II połowa: Pięta W - Mączka R, Cyman R, Chabora A, Mączka Ł - Tynecki M, Rożek M, Osiak D, Leszczyński K - Ciucias R, Wójcik M (2:2)

09.03.2008 godz. 12.00 Powiślak Końskowola - KS Góra Puławska 1:4 (0:1)
Bramka: S. Krawczyk
Skład:
I połowa: Próchniak M - Chabora T, Gembal K, Chabora A, Leszczyński K - Krawczyk S, Ciucias R, Rożek M, Wójcik M - Dębiec J, Suszek Marcin
II połowa: Próchniak M - Chabora T, Kwaśny A, Chabora A, Leszczyński K - Gembal K, Dębiec J, Rożek M, Wójcik M - Ciucias R, Krawczyk S

16.03.2008 godz. 12.00 Zawisza Garbów - Powiślak Końskowola 2:5
Bramki: R.Ciucias x4, S. Krawczyk
I połowa: Pięta W - Mączka R, Gembal K, Chabora T, Leszczyński K - Dębiec J, Ciucias T, Rożek M, Ciucias R - Krawczyk S, Suszek Marcin
II połowa: Pięta W - Mączka R, Gembal K, Chabora T, Chabora A - Tynecki M, Rożek M, Osiak D, Leszczyński K - Ciucias R, Dębiec J
16.03.2008 godz. 13.30 Zawisza Garbów - Powiślak Końskowola 1:8 (juniorzy)
25.03.2008 godz. 12.00 Garbrania Kurów - Powiślak Końskowola (juniorzy), odwołany z powodu opadów śniegu
Komentarze
Snoopy dnia 01.02.2008 08:20
lokalni rywale? no ale mógł byś napisać co to za rywale i mniej więcej planowane terminy meczy z nimi.:confused:

kondi: Tak jak napisałem w news'ie - będę zamieszczał tylko potwierdzonych rywali i potwierdzone terminy.
za powislak oddam zycie dnia 02.02.2008 13:28
ten mecz u nas czy u nich??? a jak u nas to na którym boisku:confused:

owca: mecz jest rozgrywany na wyjeździe w Kurowie.
Snoopy dnia 03.02.2008 16:32
całkiem nieźle jak na wyjazd, a powiślak II witowice podobnie tylko że 4:3 przegrały z juniorami wisły puławy.
razz:rip::bigrazz:
LECH dnia 03.02.2008 20:29
Pierwsz polowa Powislak przespal zato w drugiej gra wygladala o wiele lepiej.Nierozumiem czego miejsce w podstawowym skladzie ma zapenione ciucias ten gos wogole niebiega stoi jak kolek i tylko *** glupoty!!trener zamiast dac szanse innym zawodnikom wystawia tego statyste ktoremu niechce sie biegac za pilka.

kondi: LECH'u dostajesz ostrzeżenie. Krytykuj nie używając wulgarnych słów.
KSP dnia 03.02.2008 20:36
Podajcie skład
Lemon dnia 03.02.2008 21:43
Zgadam sie z Lechem, pierwsza polowa fatalna, druga o wiele lepsza Norman zdobyl dwie bramki, ale mogl conajmniej piec (ogolnie dobry wystemp). Co do Ciuciasa jest i bedzie statysta. W Powislaku zabraklo 3 zawodnikow z pierwszego skladu. Wynik i tak niejest zly.
za powislak oddam zycie dnia 03.02.2008 21:49
nie widze embarrassedw wypowiedzi LECHa zadnego wulgarnego słowa:uhoh::confused:
za powislak oddam zycie dnia 03.02.2008 21:51
nie byłem na meczu ale rafał juz nie 1 mecz przestał:no:
Snoopy dnia 04.02.2008 12:45
tu są zdjęcia z meczu
Wisła Puławy (juniorzy starsi)-Powislak II Końskowola
ziomek dnia 04.02.2008 16:36
godz 9.00?! Troche za wczesnie jak na mecz i to w Niedziele:confused: Mam nadzieje ze zbiora sie zawodnicy z dwóch ekipbiggrin
mlody dnia 04.02.2008 21:14
jak zwykle najwiecej znawcow pilki noznej :bigrazz:
Lemon dnia 05.02.2008 14:34
Trzeba byc zanwca pilki noznej, zeby wywnioskowac po jego wystempie czy biegal? Chyba NIE.
mlody dnia 05.02.2008 16:35
a to nie wiedzialem ze gra w pilke nozna polega tylko na bieganiu.to moze zglosimy druzyne na jakis maratonik maly:bigrazz:
KSP dnia 05.02.2008 21:01
mlody a nie polega na bieganiu ? co prawda stare przyslowie glosi lepiej madrze stac niz glupio biegac, ale ciezko te regule stosowac do druzyny A-klasowej bo gdyby ktos przynajmniej tak madrze stal to juz dawno gralby wyzej ...
Snoopy dnia 10.02.2008 12:33
moim zdaniem wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Witowice zagrały dużo lepszy mecz niż pierwsza drużyna. Troche brak doświadczenia bramkarza witowic zaważył na wyniku ale myśle że z czasem chłopak sie wyrobi i będzie duzo lepiej.
Brawo dla Ciuciasa za część artystyczną (ach te jego upadki) wspaniały aktor.
JLB dnia 10.02.2008 12:56
Mecz raczej wyrównany ale aktor z niego na pewno lepszy niż zawodnikbiggrin
mlody dnia 10.02.2008 13:51
hehe.znowu smietanka sie wypowiadarazz
Snoopy dnia 18.02.2008 08:14
chyba powiślak sie rozkręca 9 do 0 WOW nawet nieźle ale zobaczymy jak ta dyspozycja przełoży się na runde wiosenną oby dobrze.
Ciucias 4 bramki? czyżby zaczął biegać? czy może 4 karne były?
Tak czy siak ustrzelił 4 bramy!embarrassed
mlody dnia 18.02.2008 20:16
4 razy odbila mu sie od drewna.zreszta tak jak zawsze[co_jest]
Snoopy dnia 19.02.2008 13:49
wawel wąwolnica ? cienka drużyna pewnie znów będzie jakiś duży wynik! A Powiślak II Witowice będzie grał jakiś mecz? jak tak to z kim?[nauka]
Piotrek dnia 02.03.2008 13:22