Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 15.08.2020 18:20:42

Remis z Granitem
LigaW meczu Powiślaka z Granitem Bychawa wynik otworzył się na początku drugiej połowy. W 47. minucie goście rywale objęli prowadzenie, a na odpowiedź Powiślaka nie trzeba było dług czekać. W 49. minucie Arkadiusz Wróbel doprowadził do wyrównania wyniku meczu. Powiślak miał swoje sytuacje strzeleckie, ale brakowało skuteczności. W 70. minucie czerwoną kartkę dostał Maciej Pięta i Powiślak kończył mecz w dziesiątkę. 10 minut przed końcem meczu po błędzie naszego obrońcy gospodarze wyszli na prowadzenie. W końcówce meczu szczęście uśmiechnęło się do Powiślaka i po podaniu Sebastiana Dziosy zawodnik gospodarzy umieścił piłkę we własnej bramce. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Łukasz Kuśmierz - Maciej Pięta, Tomasz Guz, Kamil Kusyk, Kamil Leszczyński - Rafał Banaszek, Adrian Gawidziel, Adrian Witek (57' Jan Kuna), Artur Sułek (46' Sebastian Dziosa), Arkadiusz Wróbel (75' Przemysław Puszka), Damian Kopeć (65' Damian Wiśniosz

12 maja 2013, 16:00 - Bychawa
Granit Bychawa - Powiślak Końskowola 2:2 (0:0)
Karol Strug 47, Sebastian Cieślak 80 - Arkadiusz Wróbel 49, Przemysław Pogorzelski 85 (s)