Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 23.10.2020 02:45:01

Podział punktów w Biłgoraju

W trzeciej kolejce spotkań Powi¶lak grał w Biłgoraju z Ład± 1945. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w 5. minucie bł±d naszych zawodników wykorzystał piłkarz miejscowych i Łada objęła prowadzenie. Przeciwnik zdominował drużynę Powi¶laka i miał kilka okazji na zdobycie bramek. Po jednym ze strzałów piłka odbiła się od poprzeczki i nie wpadła do siatki, innym razem przy próbie wybicia piłki przez Tomasza Guza ta uderzyła w Łukasza Ku¶mierza i cudem minęła bramkę. Łada nabierała wiatru w żagle ale nie zdołała podwyższyć prowadzenia. W 31. minucie Łukasz Giza dobrze uderzył z rzutu wolnego i po niewiele ponad pół godziny gry mieli¶my remis. Powi¶lak dochodził do głosu na boisku, czego efektem była bramka w 37. minucie po raz kolejny autorstwa Gizy. Przed przerw± Łada zdołała wyrównać, ale sędzia stwierdził, że bramka padła z pozycji spalonej.
W drugiej połowie to Powi¶lak lepiej spisywał się na boisku. Starał się rozgrywać piłkę i stwarzać sytuacje, ale brakowało strzałów na bramkę. Strzelić natomiast udało się Ładzie w 63. minucie, która doprowadziła do stanu 2:2. Obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoj± stronę, ale więcej bramek już nie padło. W meczu nie obyło się od kontrowersyjnych decyzji trójki sędziowskiej. Dwukrotnie w polu karnym faulowany był Łukasz Giza oraz raz Sławomir Radzikowski, ale według sędziego głównego przewinień nie było! Ostatecznie Powi¶lak wywiózł z Biłgoraja cenny punkt.