Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 30.10.2020 20:58:55

Słaba gra Lutni

W ostatnim meczu IV ligi rozgrywanym jesienią przez Powiślaka nasza drużyna grała w Końskowoli z Lutnią Piszczac. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze zdobywając bramkę już w 2. minucie. Z lewej strony boiska dośrodkowywał Sebastian Cieniuszek, a w polu karnym na piłkę czekał Sławomir Radzikowski, który bez problemów umieścił ją w siatce. Nasz napastnik mógł jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale w podobnej sytuacji z bliska uderzył bardzo niecelnie. W 14. minucie Powiślak podwyższył prowadzenie. Artur Sułek dośrodkowywał spod końcowej linii końcowej z prawej strony boiska, a piłkę strzałem głową w bramce umieścił Kamil Leszczyński. Końskowolanie prowadzili grę spokojnie rozgrywając piłkę, ale w ataku nie byli już tak skuteczni. Piłkarze Lutni mieli problemu aby rozgrywać piłkę i nie zagrażali Powiślakowi rzadko atakując. W ostatniej akcji pierwszej połowy meczu gospodarze zagrali kopię akcji, po której padła pierwsza bramka. Dośrodkowanie Sebastiana Cieniuszka na bramkę zamienił po raz kolejny Sławek Radzikowski ładnym strzałem.
W drugiej połowie gra już nie wyglądała tak dobrze. Obie drużyny grały nerwowo, niezbyt dokładnie przez co mecz nie wyglądał ciekawie. W 62. minucie z prawej strony dośrodkowywał Sławomir Radzikowski, a będący pod presją Rafała Gizińskiego obrońca Lutni skierował piłkę do własnej bramki. W końcówce spotkania szansę na podwyższenie wyniku miał Damian Kopeć, ale po jego uderzeniu głową piłka przeleciała nad bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Powiślaka 4:0.

Michał Bicki - Maciej Pięta, Adam Mróz (67' Arkadiusz Szczypa), Tomasz Guz (46' Damian Kopeć), Kamil Leszczyński - Artur Sułek, Rafał Banaszek, Paweł Wolszczak (57' Rafał Giziński), Sebastian Cieniuszek (67' Dawid Jacyna) - Sławomir Radzikowski, Łukasz Giza

9 listopada 2013, 13:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac 4:0 (3:0)
Sławomir Radzikowski 2, 45, Kamil Leszczyński 14, Maciej Ułanowski 62 (s)

Żółte kartki: Giza, Guz, Jacyna, Wolszczak.

Sędziował Grzegorz Kasiura oraz Sławoimr Olucha, Krzysztof Wierzbowicz (LZPN).