Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 10.08.2020 21:08:34

Kolejne zwycięstwo
LigaW dzisiejszym meczu Powiślak podtrzymał serię dobrych występów i pokonał na własnym boisku Zawiszę Garbów 2:0. Już w drugiej minucie spotkania Marcin Suszek wbiegł na pole karne, w którym został faulowany. Jedenastkę pewnie wykonał Marcin Rożek i na samym początku spotkania mieliśmy przewagę bramkową. Powiślak przeważał ale w pierwszej połowie nie udało sie po raz kolejny pokonać bramkarza przyjezdnych. W 64 minucie spotkania dośrodkowanie wykorzystał Rafał Ciucias i strzałem głową skierował piłkę do siatki. Później Powiślak miał kilka dogodnych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek ale bramkarz instynktownie przenosił piłkę ponad poprzeczką po strzałach Marcina Rożka i Konrada Gembala, a przy kolejnym strzale tego drugiego piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką. Zawisza nie atakowała groźnie i Powiślak w pełni zasłużenie pokonał Garbów 2:0

Skład Powiślaka:
Pięta W. - Chabora A., Mączka R., Chabora T., Leszczyński K. - Kwaśny A., Rożek M., Gembal K., Suszek Marcin - Wójcik M., Ciucias R.

KS Powiślak Końskowola - GTS Zawisza Garbów 2:0 (1:0)
Bramki:
2' Rożek M., 64' Ciucias R.

Bramka na 1:0 dla Powiślaka
Zdjęcia ze spotkania
Komentarze
KSP dnia 11.05.2008 20:36
Mecz taki sobie w wykonaniu Powiślaka. Dobrze obrona T.Chabora kilka razy ładnie wykosił rywali razz Rysio chyba oddał karne Rogowi po ostatnich wpadkach ; ] ale nie przejmuj się Rychu jesteś tu z powodu dobrej gry obronnej i tak też dziś było. Spokojny w bramce jak zawsze Wojtek Pięta. Gdyby strzał Kondrada Gembala znalazł miejsce w siatce a nie na poprzecce to mielibyśmy chyba najładniejszą bramkę na nowym stadionie. Trochę słabo skrzydła. U A.Kwaśnego widać brak doświadczenia i może tego, że w juniorach nie grał na skrzydle a tu nagle taki przeskok. Zresztą skrzydłowy powinien być przebojowy, a sam Kwaśny bardziej nadaje się do środka obrony bądź pomocy. To samo tyczy się Marcina Suszka. Nie nadaje się do gry z boku, prędzej w ataku.

Co do juniorów ... wygrali 3-0 grając w 10 cały mecz. Może i Zawisza Garbów to nie jest mocny przeciwnik ale świetne wrażenie pozostawił po sobie strzelec 2 goli, znany z nicku na stronie Wasiur. Tradycyjnie dobrze M.Próchaniak który obronił karnego przy stanie 0-0. Ł.Serafin tez kilka razy ładnie dziś wyczyścił rajdy gości, zniechęcając ich do dalszych ataków. Żużel nie do końca wiem na jakiej grał pozycji bo albo zatrzymywał się w ataku, albo na skrzydle albo w środku, jednak można go ocenić pozytywnie. Nie bardzo natomiast występ wyszedł kolesiowi w bląd włosach grający na obronie (chyba prawa lub środek), a także Muratowi na lewej defensywie. Zdecydowanie zbyt często dopuszczał rywali do groźnych kontr.

Mimo wszystko brawo jednak dla obu ekip. 2 mecze i 2 zwycięstwa.