Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 09.08.2020 09:44:47

Czarni lepsi od Powi¶laka
Klub

W kolejnym meczu sparingowym Powi¶lak grał z Czarnymi Dęblin. Mecz nie układał się naszej drużynie i po pierwszej połowie przegrywał aż 0:3. W drugiej czę¶ci gry Powi¶lak za spraw± Sławomira Radzikowskiego i Kamila Zagozdona nawi±zał walkę z rywalem, ale mecz zakończył się porażk± 2:4.

Skład Powi¶laka
I połowa: Łukasz Ku¶mierz - Jacek Kurlapski, Adam Mróz, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Artur Sułek, Sławomir Radzikowski, Arkadiusz Szczypa, Maciej Pięta, Bartosz Kleszczyński, Łukasz Giza
II połowa: Łukasz Ku¶mierz - Mirosław Hajduk, Tomasz Guz, Sebastian Cieniuszek, Kamil Kusyk, Nikodem Wojdaszka, Kamil Kowalski, Paweł Wolszczak, Sebastian Dzisoa, Sławomir Radzikowski, Kamil Zagozdon

8 lutego 2014, godz. 10.00 - Puławy (boczne boisko MOSiR)
Powi¶lak Końskowola - Czarni Dęblin 2:4 (0:3)
Sławomir Radzikowski, Kamil Zagozdon - Cezary Adamski, Błażej Siwek, Mateusz Próchniak, Mariusz Fr±czek