Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.08.2020 13:53:54
SPONSORZYPodsumowanie przygotowań do rundy wiosennej
Klub

Już w najbliższy weekend rusza runda wiosenna rozgrywek IV ligi w woj. lubelskim. Drużyna seniorów Powi¶laka nie próżnowała zim± i rozegrała 9 meczów kontrolnych. Bilans tych spotkań to 4 zwycięstwa - z Mazowszem Grójec (2:1), Ruchem Ryki (5:3), POM-em Iskr± Piotrowice i juniorami Motoru Lubin (po 2:0), 2 remisy - z Chełmiank± Chełm i Lewartem Lubartów (po 1:1) i 3 porażki - z Czarnymi Dęblin (2:4), Wisł± Puławy (0:7) i Podlasiem Biała Podlaska (0:2). Dla Powi¶laka w sparingach bramki zdobywali: Łukasz Giza (cztery), Sławomir Radzikowski (trzy), Paweł Zabielski (dwie), Sebastian Dziosa, Kamil Leszczyński, Maciej Pięta i Kamil Zagozdon (po jednej bramce).

W przerwie zimowej doszło do kilku roszad w składzie, w brawach Powi¶laka zagra sze¶ciu nowych graczy. Do drużyny seniorów doł±czyło dwóch juniorów naszego klubu - Piotr Antoniak i Nikodem Wojdaszka. Ponadto z innych zespołu przybyli: Jakub Kurlapski i Paweł Zabielski (obaj z Wisły Puławy), Bartosz Kleszczyński (z Mazowsza Stężyca) i Kamil Zagozdon (z juniorów Motoru Lublin). Z Powi¶lakiem na najbliższ± rundę pożegnało się czterech zawodników. Rafał Giziński i Dawid Jacyna nie wznowili treningów (Giziński wyjechał za granicę), Kamil Kopeć wiosn± będzie reprezentował barwy Hetmana Goł±b, a Rafał Wanicki Serokomli Janowiec.

Kadra Powi¶laka na rundę wiosenn± IV ligi sezonu 2013/2014

Bramkarze:
Michał Bicki, Łukasz Ku¶mierz

Obrońcy: Sebastian Cieniuszek, Tomasz Guz, Jakub Kurlapski, Kamil Kusyk, Kamil Leszczyński, Adam Mróz, Maciej Pięta

Pomocnicy: Rafał Banaszek, Sebastian Dziosa, Damian Kopeć, Sławomir Radzikowski, Artur Sułek, Arkadiusz Szczypa, Nikodem Wojdaszka, Paweł Wolszczak

Napastnicy: Piotr Antoniak, Łukasz Giza, Bartosz Kleszczyński, Paweł Zabielski, Kamil Zagozdon

Przypomnijmy jeszcze jak wygl±da sytuacja w tabeli IV ligi na półmetku rozgrywek. Liderem jest Hetman Żółkiewka z dorobkiem 34 punktów, tyle samo oczek zgromadził drugi Górnik II Łęczna. Na najniższym stopniu podium plasuje się Lewart Lubartów ze strat± 3 punktów do lidera, a kolejne dwa punkty mniej zgromadził czwarty Powi¶lak. Hetman zapowiedział jednak, że nie planuje awansować w tym sezonie do III ligi i w przypadku zajęcia miejsca premiowanego awansem (pierwszego) pozostanie w IV lidze. W tej sytuacji szansa awansu pojawia się dla kolejnych drużyn - Górnika II, Lewartu oraz Powi¶laka, ale prezes końskowolskiej drużyny, Artur Suszek, stwierdził, że jedynie w przypadku zajęcia pierwszego miejsca w tabeli klub będzie my¶lał o awansie, nawet je¶li która¶ z drużyn zrezygnuje z promocji do wyższej ligi.

Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

IV liga, grupa 1
2. kolejka

08.08.2020, godz. 11:00
-:-
(-:-)
Górnik II
Łęczna
Powi¶lak
Końskowola
Tabela
>>Więcej
Powi¶lak na Facebook'u
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 253
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: AdrianCach
Zajrzyj
LZPN
Portal lubsport.pl
Portal 90minut.pl
Wisła Puławy
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

2. kolejka

Opolanin -:- Bizon
POM-Iskra -:- Włodawianka
Huragan -:- Lutnia
Lublinianka -:- Sparta
Górnik II -:- Powi¶lak
Orlęta -:- Start 1944