Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 31.10.2020 04:33:49

Serokomla pokonana
LigaW dzisiejszym meczu Powiślak pokonał na własnym stadionie Serokomlę Janowiec 4:1. Mecz rozpoczął sie dla Powiślaka idealnie. Już w 4 minucie spotkania po dośrodkowaniu Marcina Rożka bramkę zdobył Rafał Ciucias. W pierwszej połowie ciężko było ocenić, która drużyna była lepsza ale groźniejsze akcje stwarzali sobie gospodarze. Przez prawie 30 minut drugiej połowy gra przypominała kopaninę. Oddano kilka celnych strzałów m.in. strzał w poprzeczkę naszego zawodnika. Prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się w 74 minucie. Wtedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarzy Serokomli i olbrzymim zamieszaniu pod bramką najpierw piłka odbiła się od poprzeczki a przy dobitce wpadła do bramki no i mieliśmy remis. Taki stan nie utrzymywał sie długo. Już 4 minuty później swoją drugą bramkę zdobył Rafał Ciucias, 3 minuty później bramka Marcina Rożka i po kolejnych 2 minutach kolejna Marcina. Ostatecznie Powiślak pokonał na własnym stadionie Serokomlę Janowiec 4:1.

Skład Powiślaka:
Pięta W. - Chabora A., Mączka R., Chabora T., Leszczyński K. - Dębiec J., Rożek M., Gembal K. (Ciucias T.), Suszek Marcin - Kozieł G., Ciucias R.

KS Powiślak Końskowola - Serokomla Janowiec 4:1 (1:0)
Bramki dla Powiślaka:
4' Ciucias R., 78' Ciucias R., 81' Rożek M., 83' Rożek M.
Bramka dla Serokomli: 74' Zaborowski