Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 06:04:27
SPONSORZYAnaliza sytuacji w IV lidze
Liga

Tylko dwie kolejki pozostały do rozegrania w IV lidze. Szanse na zajęcie pierwszego miejsca na zakończenie rozgrywek mają cztery drużyny - Hetman Żółkiewka, Lewart Lubartów, Górnik II Łęczna oraz Powiślak Końskowola. Już w środę możemy poznać mistrza tego sezonu którym będzie Hetman, ale aby tak się stało musi zajść kilka warunków. Przyjęto, że mecz Opolanin-Górnik II (1:1) zostanie zweryfikowany jako walkower dla gospodarzy z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie z Łęcznej.

Hetman zajmie 1. miejsce jeśli:
-wygra
oraz
-Lewart przegra
oraz
-Górnik II nie wygra

W każdym innym przypadku walka o awans pozostanie niewiadomą do ostatniej kolejki ligowej. Znamy natomiast trzech spadkowiczów do klasy okręgowej, jest to Roztocze Szczebrzeszyn, Stal Poniatowa oraz Unia Krzywda. Prawdopodobnie IV ligę opuści 5 zespołów, a walkę o utrzymanie stoczy Janowianka, Sparta oraz Lutnia. Spadkowiczów możemy poznać już w najbliższej kolejce, w tym przypadku muszą zostać spełnione dwa warunki.

Janowianka może się utrzymać jeśli:
-wygra
oraz
-Sparta nie wygra

Z III ligi do IV ligi lubelskiej spadną prawdopodobnie ASPN Hetman Zamość oraz Omega Stary Zamość. Awans z klasy okręgowej grupy Biała Podlaska uzyskał Grom Kąkolewnica, w przypadku pozostałych grup mistrzowie nie są jeszcze znani. Ostateczny skład IV ligi w przyszłym sezonie zależy od decyzji klubów oraz LZPN.

Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

IV liga, grupa 1
14. kolejka

24.10.2020, godz. 14:00
-:-
(-:-)
Orlęta
Łuków
Powiślak
Końskowola
Tabela
>>Więcej
Zajrzyj
LZPN
Portal lubsport.pl
Portal 90minut.pl
Wisła Puławy
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 253
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: AdrianCach
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

14. kolejka

Opolanin -:- Start 1944
Orlęta -:- Powiślak
Górnik II -:- Sparta
Lublinianka -:- Lutnia
Huragan -:- Włodawianka
POM-Iskra -:- Bizon
Powiślak na Facebook'u