Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Junior B1 Trampkarz C2 Orlik E1 Żak F1 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl

Turniej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego dla Ryk
Drużyny juniorskie

W niedzielę na boisku Orlik w Końskowoli odbył się turniej piłkarski o Puchar Prezesa Zarz±du Banku Spółdzielczego w Końskowoli. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn: Powi¶lak Końskowola, Wisła Puławy, Mazowsze Stężyca, Ruch Ryki oraz Zawisza Garbów reprezentowane przez chłopców z rocznika 2004. Najlepsi okazali się młodzi piłkarze z Ryk, drugie miejsce zajęła drużyna Powi¶laka, a na najniższym stopniu podium turniej ukończył Zawisza Garbów. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został wybrany piłkarz z Końskowoli, Adam Gał±zka.

Skład Powi¶laka wraz z liczb± strzelonych bramek:
Gał±zka Adam, Osiak Jakub (po 4 bramki), Walicki Kacper (2 bramki), Sadurski Jasiek (1 bramka), Pytlak Karol, Krakowiak Filip, Domański Maciej, Mazurkiewicz Jasiek, Parzyszek Bartosz, Jawoszek Bartosz, Kosmala Jakub