Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 31.10.2020 05:56:01

Wygrana z Bogucinem
LigaW dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Powiślakiem a BKS-em Bogucin nasi zawodnicy wygrali 4:2. Mecz zaczął się dla nas fatalnie. Już w pierwszej minucie spotkania Wojtek Pięta popełnił błąd i musiał się ratować faulem. Sędzia podyktował rzut karny, którego wykorzystał piłkarz Bogucina. W 15 minucie spotkania jeden z naszych zawodników faulowany był w polu karnym a Marcin Rożek bezbłędnie wykorzystał jedenastkę i mieliśmy remis. Taki stan utrzymywał się do 25 minuty. Wtedy to bramkę strzelił Artur Chabora. 7 minut później to zawodnicy Bogucina wyrównali. Remis utrzymywał się do 35 minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do siatki strzałem głową skierował Marcin Suszek. Nie było to jego ostatnie trafienie w tym spotkaniu. W 51 minucie zdobył swoją drugą bramkę. Cały mecz był ostry, nie obyło się bez fauli oraz żółtych kartek. W ostatnim spotkaniu w tym sezonie przed własną publicznością, Powiślak był lepszą drużyną i sprawiedliwie pokonał przyjezdnych.

Skład Powiślaka:
Pięta W. - Chabora T., Suszek Mariusz, Mączka R., Leszczyński K. - Cyman R., Rożek M., Kozieł G., Gembal K. - Chabora A., Suszek Marcin

KS Powiślak Końskowola - BKS Bogucin 4:2 (3:2)
Bramki dla Powiślaka:
15' Rożek M., 25' Chabora A., 35' Suszek Marcin, 51' Suszek Marcin
Bramki dla Bogucina: 1' Bednara, 32' Sołdaj

Bramka dla Bogucina na 0:1
Bramka dla Powiślaka na 1:1
Bramka dla Bogucina na 2:2
Bramka dla Powiślaka na 3:2