Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.10.2020 12:18:26

Wracamy na właściwe tory?

Dwa mecze i dwie porażki to słaby bilans Powiślaka na początku rozgrywek. Można było sobie zadać pytanie: do trzech razy sztuka? Rozpoczęło się dobrze, bo w 5. minucie Sławomir Radzikowski strzelił bramkę z rzutu karnego. W 21. minucie wynik podwyższył Damian Kopeć, po kolejnych 10 minutach bramkę strzelił Kamil Leszczyński, a wynik przed przerwą ustalił Rafał Banaszek po kolejnym rzucie karnym. W drugiej połowie w szeregi Powiślaka wkradło się sporo dekoncentracji, co skutkowało stratą dwóch bramek w ciągu zaledwie dwóch minut podobnie jak w meczu z Janowianką. Na szczęście scenariusz tego meczu ułożył się inaczej niż na inaugurację, a nasza drużyna za sprawą dwóch Mateuszów - Próchniaka i Kamoli ustalili wynik w końcówce meczu na 6:2.

Łukasz Kuśmierz - Mateusz Antoniak, Adam Mróz, Sebastian Cieniuszek (80' Mateusz Próchniak) - Adam Aina (70' Arkadiusz Szczypa), Rafał Banaszek, Paweł Kośka, Sławomir Radzikowski (63' Rafał Giziński), Kamil Leszczyński - Damian Kopeć (63' Cristian Górski), Mateusz Kamola

17 sierpnia 2014, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Grom Kąkolewnica 6:2 (4:0)
Sławomir Radzikowski 5 (k), Damian Kopeć 21, Kamil Leszczyński 31, Rafał Banaszek 41 (k), Mateusz Próchniak 85, Mateusz Kamola 89 - Emil Chromik 61, Mateusz Muszyński 62

Żółte kartki: Banaszek, Kośka, Radzikowski

Sędziował Wojciech Myć oraz Michał Pastusiak, Łukasz Szczółko (LZPN)