Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 05.08.2020 18:47:00
SPONSORZY



Terminarz Powiślaka w rundzie wiosennej
Liga

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminy rozegrania poszczególnych kolejek ligowych rozgrywek, w tym m.in. IV ligi. Pierwsza wiosenna kolejka zostanie rozegrana 21/22 marca, a zakończenie sezonu z Czarnymi Dęblin w sobotę 13 czerwca.

Szczegółowy terminarz Powiślaka w rundzie wiosennej:

XVI kolejka - 21/22.03.2015 (sobota/niedziela) - Janowianka Janów Lubelski (wyjazd)
XVII kolejka - 28/29.03.2015 (sobota/niedziela) - Victoria Żmudź (dom)
XVIII kolejka - 04.04.2015 (Wielka Sobota) - Grom Kąkolewnica (w)
XIX kolejka - 11/12.04.2015 (sobota/niedziela) - Lewart Lubartów (d)
XX kolejka - 18/19.04.2015 (sobota/niedziela) - Omega Stary Zamość (w)
XXI kolejka - 25/26.04.2015 (sobota/niedziela) - Ruch Ryki (d)
XXII kolejka - 30.04.2015 (czwartek) - Kryształ Werbkowice (w)
XXIII kolejka - 03.05.2015 (niedziela) - Łada 1945 Biłgoraj (w)
XXIV kolejka - 09/10.05.2015 (sobota/niedziela) - Orion Niedrzwica Duża (d)
XXV kolejka - 16/17.05.2015 (sobota/niedziela) - Górnik II Łęczna (w)
XXVI kolejka - 23/24.05.2015 (sobota/niedziela) - Włodawianka Włodawa (d)
XXVII kolejka - 30/31.05.2015 (sobota/niedziela) - Orlęta Łuków (w)
XXVIII kolejka - 03.06.2015 (środa) - Opolanin Opole Lubelskie (d)
XXIX kolejka - 07.06.2015 (niedziela) - AMSPN Hetman Zamość (w)
XXX kolejka - 13.06.2015 (sobota) - Czarni Dęblin (d)

Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

IV liga, grupa 1
1. kolejka

02.08.2020, godz. 15:00
3:2
(2:1)
Powiślak
Końskowola
Lublinianka
Lublin
Tabela
>>Więcej
Powiślak na Facebook'u
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 253
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: AdrianCach
Zajrzyj
LZPN
Portal lubsport.pl
Portal 90minut.pl
Wisła Puławy
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

1. kolejka

Orlęta 0:4 Opolanin
Start 1944 1:0 Górnik II
Powiślak 3:2 Lublinianka
Sparta 0:4 Huragan
Lutnia 3:1 POM-Iskra
Włodawianka 1:2 Bizon