Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 03.08.2020 19:39:00

Proch nie wystrzelił
Klub

Wysok± wygran± Powi¶laka zakończył się sparing z Prochem Pionki rozgrywany w Puławach. Nasza drużyna pokonała rywala 4:1, a bramki dla Powi¶laka strzelali: Adam Aina, Sławomir Radzikowski, Bartosz Kleszczyński oraz Rafał Giziński. Trener w tym meczu testował dwóch piłkarzy - bramkarza i obrońcę.

Skład Powi¶laka
I połowa: Michał Bicki - Mateusz Antoniak, Adam Mróz, zawodnik testowany I - Rafał Banaszek, Mateusz Chwiszczuk, Sławomir Radzikowski, Cristian Górski, Sebastian Dziosa - Łukasz Giza, Adam Aina
II połowa: zawodnik testowany II (60' Jakub Baran) - Kamil Leszczyński, Sebastian Cieniuszek, Mateusz Antoniak - Rafał Banaszek, Rafał Giziński, Krystian Salamandra, Arkadiusz Szczypa, Bartłomiej Kleszczyński, Mateusz Próchniak, Kamil Jezierski

14 lutego 2015, godz. 10.30 - Puławy (boczne boisko MOSiR)
Powi¶lak Końskowola - Proch Pionki 4:1 (2:0)
Adam Aina 18, Sławomir Radzikowski 22, Bartosz Kleszczyński 58, Rafał Giziński 82 - Jacek Alot 87