Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 09.08.2020 11:02:38
SPONSORZYSprawozdanie z zebrania
KlubWe wczorajszym Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym poruszonych zostało wiele ciekawych kwestii. Na wstępie został wybrany przewodniczący obrad - Dariusz Pryszcz oraz sekretarz - Arkadiusz Gałązka. Po wyborach komisji uchwał i wniosków oraz mandatowo-skrutacyjnej, sekretarz złożył sprawozdanie z ostatnich dwóch lat sprawowania władzy przez ówczesny zarząd. Poruszonych w nim zostało wiele kwestii w sprawie finansowania klubu.
Następnie rozpoczęła się dyskusja. Rozmawiano o przyszłości Powiślaka - zarówno pierwszego składu jak i Witowic. Dostaliśmy zapewnienie z Rady Gminy, że w razie potrzeby większych wydatków, Urząd Gminy pomoże naszemu klubowi. Po czasie na dyskusję zostały zgłoszone kandydatury do zarządu klubu oraz komisji rewizyjnej. Po głosowaniu 14 uprawnionych okazało się, że wielkich zmian nie będzie.
Nowym prezesem został ponownie Artur Suszek, na jego zastępcę wybrano Arkadiusza Gałązkę, na skarbnika Jerzego Osiaka, na sekretarza Piotra Skwarka, na członka zarządu Pawła Wiejaka. W skład komisji rewizyjnej weszli: Edward Pytlak - przewodniczący, Ryszard Mączka - sekretarz, oraz Zbigniew Zadura - członek komisji.
Po głosowaniach i podziękowaniach nastąpił czas na dalszą część dyskusji. Wypowiadał się w niej nowy trener Antoni Piasecki, który od przyszłego sezonu będzie prowadził drużynę seniorów. Mówił, że nie będzie z góry podziału na pierwszy i drugi zespół, wszyscy będą trenować razem i ze wszystkich zawodników będzie wyłaniana najlepsza grupa, która będzie grać w pierwszej drużynie. Oczywiście będzie się ona zmieniać w zależności od formy lub zaangażowania piłkarzy. Zdecydowano się na rozwiązanie drużyny juniorów przy klasie "A" w nadchodzącym sezonie. Spowodowane jest to tym, że ok. 95% młodych zawodników nie pochodzi z terenów naszej gminy, ale z Puław. Nie możemy też się spodziewać wielu nowych zawodników spoza gminy. Klub stawia na naszych zawodników i młodzież. Prawdopodobne jest to, że klub opuści kilku zawodników spoza gminy Końskowola. Trenerem juniorów i trampkarzy będzie Grzegorz Kozak. Pierwszy trening przed nowym sezonem został zaplanowany na 10 lipca.
Komentarze
Snoopy dnia 03.07.2008 11:24
"Mówił, że nie będzie z góry podziału na pierwszy i drugi zespół, wszyscy będą trenować razem i ze wszystkich zawodników będzie wyłaniana najlepsza grupa, która będzie grać w pierwszej drużynie."
Co to znaczy?
Czy będą nadal 2 drużyny czy już tylko jedna?
Tomek dnia 03.07.2008 11:28
Zalezy. Nie bedzie jasnego podzialu na Powislak i Witowice. Wszyscy trenuja razem, najlepsi graja w pierwszej druzynie (w najblizszym meczu). Jezeli bedzie spore zainteresowanie (ponad 40 osob na treningach) to pewnie beda dwie druzyny ale jezeli bedzie sytuacja taka, ze Powislak nie ma nikogo na rezerwie to prawdopodobnie bedzie jedna druzyna. Z drugiej strony to lepiej jak by byly dwie druzyny, zeby pilkarze ktorzy nie zalapuja sie do pierwszego skladu nie obrazali sie, rezygnowali z treningow tylko grali o klase nizej.
Snoopy dnia 03.07.2008 11:35
według mnie to takie coś czy jest 1 czy 2 drużyny to musi być już wiadome bo w końcu chyba między innymi po to było to zebranie.
A z opisu zebrania i z twojej odpowiedzi jest bardzo ciężko coś wywnioskować, ale o 40 osobach na treningu to chyba raczej niema mowy, podejrzewam że 25 osób to max, pod warunkiem że będą przychodzić zawodnicy z Witowic i juniorzy z końskowoli..
Tomek dnia 03.07.2008 11:39
poczekajmy do pierwszego treningu, wiele sie powinno wyjasnic.
KSP dnia 03.07.2008 16:12
No i gitara. Ale czy niektórzy zawodnicy z Puław dostaną zakaz gry w Powiślaku czy mimo wszystko bedzie tak jak było, kto chce przychodzi ?
KSP dnia 03.07.2008 16:19
No i najważniejsze, że trener alkoholik nie trenuje już drużyny. Panie Mariuszu zero autorytetu !
Tomek dnia 03.07.2008 18:22
Nie bedzie to zakaz, szczegoly poznamy na pierwszym treningu, wtedy wyjasni sie jak bedzie z zawodnikami (nie wszystkimi), ktorzy sa spoza gminy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

IV liga, grupa 1
2. kolejka

08.08.2020, godz. 11:00
-:-
(-:-)
Górnik II
Łęczna
Powiślak
Końskowola
Tabela
>>Więcej
Powiślak na Facebook'u
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 253
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: AdrianCach
Zajrzyj
LZPN
Portal lubsport.pl
Portal 90minut.pl
Wisła Puławy
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

2. kolejka

Opolanin -:- Bizon
POM-Iskra -:- Włodawianka
Huragan -:- Lutnia
Lublinianka -:- Sparta
Górnik II -:- Powiślak
Orlęta -:- Start 1944