Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 22.10.2020 00:37:41

Porażka w meczu na szczycie

Meczem na szczycie był określany pojedynek pomiędzy Podlasiem Biała Podlaska, a Powiślakiem. Po pierwszej bezbramkowej części meczu, drugą z impetem rozpoczęli gospodarze. W 46. minucie Podlasie otworzyło wynik meczu, a na 20 minut przed końcem podwyższyło na 2:0. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie, po którym Powiślak traci do liderującego Polesia Kock już 5 punktów.

Andrzej Wójcik - Mateusz Antoniak, Adam Mróz, Kamil Leszczyński (70' Rafał Burczaniuk) - Rafał Banaszek - Karol Niećko, Artur Sułek (63' Jarosław Grykałowski), Kamil Przychodzień, Rafał Giziński - Damian Kopeć (70' Maciej Pięta), Adam Aina (55' Mateusz Kamola)

24 października 2015, 12:00 - Biała Podlaska
Podlasie Biała Podlaska - Powiślak Końskowola 2:0 (0:0)