Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 08.08.2020 01:28:36

Stal pokonuje Powiślaka

Meczem kończącym pierwszą serię spotkań w wykonaniu Powiślaka, ale nie mecze ligowe rozgrywane w 2015 roku, było starcie ze Stalą Kraśnik. W 13. minucie Stal objęła prowadzenie, a na odpowiedź Powiślaka trzeba było czekać do drugiej połowy. W 53. minucie do wyrównania doprowadził najlepszy strzelec końskowolskiej drużyny w tym sezonie, Damian Kopeć. Kilka minut później sędzia podyktował jedenastkę dla Stali po faulu w polu karnym, której efektem była bramką. W 76. minucie Kraśniczanie podwyższyli prowadzenie. W doliczonym czasie gry jeden z zawodników Stali zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym i sędzia podyktował rzut karny dla Powiślaka, jednak strzał Michała Chwiszczuka obronił bramkarz i mecz zakończył się wygraną Stali 1:3.

Michał Bicki - Maciej Pięta, Kamil Leszczyński (46' Kamil Przychodzień), Dawid Osojca, Mateusz Antoniak, Rafał Banaszek, Karol Niećko (46' Michał Chwiszczuk), Artur Sułek, Szymon Kowalczyk (64' Jarosław Grykałowski), Rafał Giziński (74' Mateusz Kamola), Damian Kopeć

11 października 2015, 13:45 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Stal Kraśnik 1:3 (0:1)