Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D2 Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 15.08.2020 13:12:41

Pierwsza wiosenna porażka

Mecz z Kryształem był szans± na poprawę nastroju po dwóch remisach ligowych. Plany drużyny z Końskowoli pokrzyżowały bramki rywali - po 18 minutach było 0:2. W końcówce pierwszej połowy meczu Rafał Giziński otrzymał czerwon± kartkę za uderzenie rywala. Go¶cie również nie zeszli do szatni w pełnym składzie - drug± żółt± kartkę otrzymał jeden z zawodników Kryształu. Po przerwie gracze z Werbkowic podwyższyli prowadzenie, ale i Powi¶lak zdołał odpowiedzieć golami. Dwie bramki strzelił wprowadzony w drugiej połowie Sławomir Radzikowski. Ostatecznie mecz zakończył się porażk± Powi¶laka 2:4.