Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 24.10.2020 19:52:54

4. miejsce na koniec sezonu

Powiślak kończył rozgrywki ligowe w meczu wyjazdowym ze Stalą Kraśnik. Jednocześnie toczył się pojedynek Polesia z Kryształem, który miał odpowiedzieć na pytanie kto zostanie trzecią drużyną sezonu. Mecz ze Stalą lepiej rozpoczął Powiślak, który swoją przewagę udokumentował w 25. minucie meczu po bramce Michała Chwiszczuka. W drugiej odsłonie spotkania gospodarze zaczęli nadawać ton, co przyniosło skutek w 51. minucie - padł gol wyrównujący. Co więcej, w 71. minucie Stal prowadziła 2:1. Końcówka spotkania należała jednak do Powiślaka, który za sprawą Łukasza Gizy i Adama Ainy wyszedł na prowadzenie. Piłkarze z Końskowoli wygrali spotkanie 3:2, ale nie wystarczyło to do zajęcia miejsca na podium rozgrywek, gdyż Polesie pokonując Kryształ wyprzedziło drużynę Powiślaka.

Michał Bicki - Mateusz Antoniak, Adam Mróz, Kamil Przychodzień, Rafał Banaszek, Karol Niećko (63' Maciej Pięta), Michał Chwiszczuk, Rafał Giziński (67' Sławomir Radzikowski), Szymon Kowalczyk (70' Adam Aina), Łukasz Giza, Mateusz Kamola (85' Damian Kopeć)

11 czerwca 2016, 17:00 - Kraśnik (Stadion MOSiR)
Stal Kraśnik - Powiślak Końskowola 2:3 (0:1)
Łukasz Mietlicki 54, Mateusz Kalisz 71 - Michał Chwiszczuk 25, Łukasz Giza 73, Adam Aina 82

Żółte kartki: Mróz, Niećko

Sędziował: Damian Kuźniak (Lublin)