Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 29.10.2020 12:07:03

Remis na inaugurację sezonu

Po niemal dwóch miesi±cach przerwy na boiska IV ligi powrócił Powi¶lak. Na inaugurację mierzył się w Końskowoli ze spadkowiczem z III ligi, Lubliniank± Lublin. Go¶cie wyszli na prowadzenie w 17. minucie spotkania. OdpowiedĽ Powi¶laka przyszła po kolejnych dwudziestu minutach. Z rzutu wolnego uderzał Michał Chwiszczuk, a bramkarz Lublinianki po tym strzale musiał wyci±gać futbolówkę z siatki. Do przerwy 1:1.
W 50. minucie Patryk Grzegorczyk sfaulował w polu karnym zawodnika z lubelskiego klubu, a sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" obronił debiutuj±cy w drużynie Powi¶laka Mateusz Krawczak, co więcej poradził sobie również przy dobitce. Przy kolejnej dobitce był jednak bez szans i Lublinianka ponownie wyszła na prowadzenie. Z biegiem czasu przewaga Powi¶laka była coraz większa, ale dopiero w doliczonym czasie gry udało się dopi±ć swego. Na bramkę uderzał Rafał Banaszek, a piłka po rykoszecie wpadła do siatki.