Strona główna Klub Seniorzy Juniorzy Trampkarze Orlik Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 20.09.2017 04:00:13

Wicelider pokonany!
LigaW dzisiejszym meczu, Powiślak Końskowola pokonał Amatora. W pierwszej połowie piłkę do bramki skierował Damian Woźniak. W tej samej części meczu, rywale zdołali zdobyć wyrównującą bramkę. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Michał Suszek. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla przyjezdnych. W galerii znajdują się zdjęcia ze spotkania.

Amator Rososz-Leopoldów - Powiślak Końskowola 1:2 (1:1)
Bramki dla Powiślaka:
30' Woźniak D, 50' Suszek M

Sędzia główny: Ripper , liniowi: Jabłoński, Tokarski.
Zapowiedź 16 kolejki
LigaW niedzielę rusza 16 kolejka piłkarskiej Klasy A. Powiślak, zmierzy się w niej z Amatorem. Wicelider na pewno nie będzie chciał odpuścić, ponieważ ma spore szanse na awans. Przypomnijmy, że mecz rozgrywany jesienią pomiędzy tymi drużynami zakończył się porażka Powiślaka 0:1. W tej kolejce staną naprzeciw siebie Hetman oraz Zawisza. Łatwo chyba wytypować zwycięzce tego spotkania. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Gołębia. Ciekawie zapowiada się pojedynek BKS-u z Serokomlą. Obie drużyny walczą o 3 miejsce w tabeli, a na jesień padł remis.

Kolejka 16 - 27 maja 2007r.

Amator Rososz-Leopoldów - Powiślak Końskowola (15.00)

Mazowsze Stężyca - Ruch Ryki (14.00)
Wilki Wilków - Garbarnia Kurów (16.00)
BKS Bogucin - Serokomla Janowiec (14.00)
Hetman Gołąb - Zawisza Garbów (15.00)
Pechowa porażka
LigaKilka minut po godzinie 15 rozpoczął się mecz pomiędzy Powiślakiem a BKS Bogucin. Od początku atakowali gospodarze lecz nie udało się zdobyć bramki. Kilka "100 procentowych" sytuacji miał Krzysztof Próchniak. Gra toczyła się w większości na połowie przyjezdnych a Bogucin atakował od czasu do czasu. Po przerwie gra zaostrzyła się. Kilku piłkarzy w obydwu drużynach musiało skorzystać z pomocy medycznej. Gra nieco się wyrównała, ale Powiślak stwarzał więcej groźniejszych akcji. W 88 minucie meczu straciliśmy bramkę. Damian Wiejak próbował wybić piłkę na rzut rożny lecz skierował on piłkę do własnej siatki. Powiślak nie zdołał się podnieść po tej stracie. Cały mecz to zdecydowana przewaga gospodarzy i wielka szkoda, że nie udało się zdobyć chodź jednego punktu.

Skład KS Powiślak Końskowola:
Guzek P- Cyman R, Chabora A, Leszczyński K, Wiejak D- Tynecki R, Gembal K, Suszek M, Próchniak K- Mączka R, Woźniak D

Powiślak Końskowola - BKS Bogucin 0:1 (0:0)
Bramka: 88'
Wiejak D (s)

Sędzia główny: Kaczor, liniowi:Tomasik, Niedziółka.
Zapowiedź 15 kolejki
LigaW najbliższym spotkaniu ligowym, Powiślak podejmie na własnym stadionie drużynę BKS Bogucin. Po postawie naszych piłkarzy w ostatnich meczach można stwierdzić, że jest możliwość na zdobycie kompletu punktów. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. W niedziele, lider zmierzy się z Serokomlą, która aktualnie zajmuje 3 miejsce w tabeli, a drugi w kolejności Amator pojedzie do Kurowa.

Kolejka 15 - 20 maja 2007r.

Powiślak Końskowola - BKS Bogucin (15.00)

Zawisza Garbów - Mazowsze Stężyca (11.00)
Serokomla Janowiec - Hetman Gołąb (14.00)
Garbarnia Kurów - Amator Rososz-Leopoldów (17.00)
Ruch Ryki - Wilki Wilków (11.00)
Porażka z liderem
LigaPiłkarzom Powiślaka nie udało się zdobyć punktów w Gołębiu. Mimo przewagi gospodarzy, Hetman nie zdobył bramki aż do końcówki meczu. Wtedy właśnie po dośrodkowaniu w pole karne dopadł jeden z zawodników z Gołębia i strzałem z główki pokonał Piotra Guzka. Przy tej bramce obrona Powiślaka popełniła poważny błąd. Wynik utrzymał się do końca meczu.

Guzek P- Cyman R, Chabora A, Leszczyński K, Wiejak D- Tynecki R, Gembal K, Gałązka A, Próchniak K- Mączka R, Woźniak D

Hetman Gołąb - Powiślak Końskowola 1:0 (0:0)

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Tomek
19.09.2017 22:46
Tak, zwycięzca naszej pary zagra ze zwycięzcą pary Stal-Motor

robi jablonsky1
19.09.2017 21:57
Prawda to, jako by w przypadku awansu do półfinału był mecz z wygr. z pary: Stal P. - Motor ? Bo obiło mi się, a chcę się upewnić, dzięki za info :-)

Tomb81raider
20.06.2017 12:05
Nowe drużyny na sezon 2017-18 to: MKS Ryki, Sokół Adamów, Roztocze Szczebrz. oraz ktoś z pary: Eko Różanka / Start K-staw. Poza Chełmianką oczywiście, reszta jak dotąd (o ile nikt się nie wycofa).

Tomek
29.03.2017 22:51
Wisła Puławy grała sparing z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

29.03.2017 16:58
Mam pyt.: czy ktoś wie, kto grał u Nas w K-woli dzisiaj po g. 15? Bo widziałem, że był jakiś mecz. Z góry dzięki za odpis :-)

23.02.2017 11:51
marca, żeby obejrzeć w grze Powiślak... Za odp. z góry dzięki :-)

Kuba Padaka
23.02.2017 11:49
Mam takie małe pytanko: czy orientuje się ktoś, czy któryś z najbl. 2 ost. sparingów (Orlęta/Wisła II) odbędzie się może w K-woli? Czy będzie trzeba czekać na mecz u siebie dopiero z Kryształem po poł

ktos
29.09.2016 15:18
A jak to się później skończyło, wszyscy widzieli - doszło do bójek. Oby wnioski zostały wyciągnięte...

ktos
29.09.2016 15:17
Oby teraz tzw. "porządkowi" stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, co miało miejsce w tamtym roku: że wpuścili "bydło" z Kocka na jeden sektor z Naszymi.

22.09.2016 20:05
Ale jaja, jednak MOTOR się trafił, jak dla mnie SUPER, nie ukrywam, że tego chciałem. Fajny meczyk się szykuje, a jak już się odpadnie, to przynajmniej z kimś konkretnym...

21.09.2016 21:37
tak jak to miało miejsce bodaj 2 sezony temu podczas meczu z Ładą B. ... xD Tak na marginesie: to ktoś może z puławskiej TV ?

21.09.2016 21:35
A co tyczy się relacji meczu z T-sovią, to fajnie to wyglądało. Jak dla mnie dobrze było by, gdyby takie relacje zdarzały się sporo częściej. Oby to NIE był tylko jednorazowy "epizod",