Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Żak F2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
SPONSORZY
Mecze i treningi grup młodzieżowych zawieszone do 9 kwietnia
Drużyny juniorskie

W związku z nowymi obostrzeniami, wprowadzonymi przez Radę Ministrów, w okresie od 27 marca do 9 kwietnia wszystkie mecze i treningi grup młodzieżowych zostają zawieszone.

Poniżej przedstawiamy treść komunikatu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej:

"Wydział Gier LZPN informuje, że zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wszystkie mecze odbywające się w ramach rozgrywek młodzieżowych od dnia 27 marca (sobota) do dnia 9 kwietnia (piątek) zostają przełożone na termin późniejszy."

Post na Facebook'u

Sparingi grup młodzieżowych - 20.03.2021
Drużyny juniorskie

W sobotę 20 marca dwie drużyny Powiślaka Końskowola rozegrały mecze sparingowe. Podopieczni Marcina Rożka zagrali z Wisłą Puławy, z którą ulegli 5:0, a orlicy młodsi prowadzeni przez trenera Rafała Banaszka mierzyli się z Dublerem Opole Lubelskie.

Wyniki meczów 20.03.2021 r.

Młodzik starszy
Wisła Puławy - Powiślak Końskowola 5:0

Orlik młodszy
Dubler Opole Lubelskie - Powiślak Końskowola

Wracamy do gry! | zapowiedź 22. kolejki Hummel IV ligi, grupy 1
Liga

WRACAMY DO GRY!

Bardzo dobre informacje dotarły do nas z Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Dzięki spełnieniu przez kluby określonych warunków w zakresie funkcjonowania klubów na zasadach sportu profesjonalnego Hummel IV liga prawdopodobnie stanie się ligą zawodową. Na ten moment, już w najbliższy weekend zostanie rozegranych pięć meczów z grupy 1 oraz dwa z grupy 2.

W sobotę 27 marca w 22. kolejce IV ligi Powiślak Końskowola podejmie na własnym stadionie obecnego lidera, Huragan Międzyrzec Podlaski. W ostatniej rozegranej kolejce podopieczni Damiana Panka pokonali na wyjeździe Orlęta Łuków 2:0.

W pierwszym meczu Powiślaka z Huraganem, rozgrywanym na stadionie w Międzyrzecu Podlaskim ulegliśmy rywalom wysoko 0:3. W rewanżu nasi zawodnicy z pewnością dadzą z siebie wszystko aby tym razem to Powiślak świętował po zdobyciu trzech punktów.

Spotkanie odbędzie się na stadionie w Końskowoli, przy ulicy Żyrzyńskiej 21. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 15:00. W trakcie meczu będzie przeprowadzona relacja tekstowa na żywo na naszym profilu na Facebook'u.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi restrykcjami mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Pary 22. kolejki

Sobota, 27.03
Powiślak Końskowola - Huragan Międzyrzec Podlaski (godz. 15:00)

Niedziela, 28.03
Lutnia Piszczac - Bizon Jeleniec (godz. 15:00)
Start 1944 Krasnystaw - Lublinianka Lublin (godz. 15:00)
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna (godz. 15:00)

Termin kwietniowy
Opolanin Opole Lubelskie - Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny - POM-Iskra Piotrowice

Powiślak na Facebook'u
Powiślak na Instagramie

Pandemiczne deja vu - rozgrywki seniorskie zawieszone do 09.04
Liga

W zeszłym sezonie Powiślak Końskowola miał zainaugurować rundę wiosenną IV ligi 14 marca 2020 r. meczem ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Jak się okazało, dwa dni wcześniej zawieszono rozgrywki i już ich nie wznowiono.

W tym roku udało się rozegrać pierwszy mecz, lecz niestety historia się powtórzyła. Od soboty 20 marca do 9 kwietnia 2021 r. zostają czasowo zawieszone rozgrywki Hummel IV ligi i niższych klas rozgrywkowych seniorskich oraz III kobiet. Rozgrywki III ligi oraz lig młodzieżowych odbędą się zgodnie z terminarzem.

Poniżej przedstawiamy treść komunikatu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej:

"Z podanych w dniu wczorajszym (17 marca - przyp.red.) przez Ministerstwo Zdrowia informacji wynika, że od dnia 20 marca 2021 r. wejdzie w życie znowelizowane rozporządzenie rządu według, którego korzystanie z infrastruktury sportowej oraz organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i wydarzenia sportowego jest dopuszczalne po spełnieniu łącznie następujących warunków:

1) wyłącznie w przypadku sportu zawodowego w rozumieniu art. 2 pkt 143 rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu lub zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia Dziennik Ustaw – 29 – Poz. 367 25 czerwca 2010 r. o sporcie, lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy, lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy;

2) ich organizowania bez udziału publiczności.

Oznacza to, że rozgrywki III ligi oraz lig młodzieżowych odbędą się zgodnie z terminarzem.

Zmienione terminarze zawieszonych rozgrywek zostaną opublikowane po uzyskaniu informacji o możliwym terminie ich wznowienia."

Post na Facebook'u
Post na Instagramie

Sparingi grup młodzieżowych - 13/14.03.2021
Drużyny juniorskie

W weekend 13/14 marca kolejne sparingi rozegrały nasze grupy młodzieżowe. W sobotę młodzicy starsi zmierzyli się w meczu towarzyskim z Garbarnia Kurów, a orlicy młodsi zagrali z Akademią Piłkarskie Perełki. W niedzielę natomiast nasza najmłodsza drużyna wzięła udział w kolejnym turnieju organizowanym przez Unię Wilkołaz. Trampkarze starsi rozegrali w ten weekend grę wewnętrzną.

Miło nam poinformować, że na turnieju żaków najlepszym zawodnikiem drużyny Powiślaka został wybrany Maciej Lewtak, a najlepszym strzelcem całego turnieju po raz kolejny Filip Szarowolec. Gratulacje!

Kliknij aby zobaczyć --> Sparingi grup młodzieżowych Powiślaka 13/14.03


Post na Facebook'u
Strona 4 z 368 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Hummel IV liga,
grupa mistrzowska

2. kolejka

24.04.2021, godz. 16:00
-:-
(-:-)
Kryształ
Werbkowice
Powiślak
Końskowola
Tabela
>>Więcej
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

2. kolejka

Lublinianka -:- Tomasovia
POM Iskra -:- Victoria
Włodawianka -:- Granit
Huczwa -:- Huragan
Kryształ -:- Powiślak
Świdniczanka -:- Lutnia
Powiślak na Facebook'u