Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Młodzik D1 Młodzik D2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 16.10.2018 01:57:47

Jednostronny pojedynek

Początek meczu w Kocku ułożył się znakomicie dla naszej drużyny. W 6' bramkę w samo okienko zdobył Damian Koprucha. Po zdobyciu gola mocno przeważaliśmy. Tuż przed przerwą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego prowadzenie podwyższył Kamil Leszczyński, który głową umieścił piłkę w siatce. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. W 71' Paweł Bielak wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy i wygrał ten pojedynek. Zaledwie minutę później w sytuacji jeden na jeden znalazł się Damian Koprucha, który także się nie pomylił. Na dobicie mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego gola - w 81' Paweł Bielak popisał się przepięknym uderzeniem z lewej nogi w okienko. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Powiślaka 0:5.

"Byliśmy drużyną lepszą jakościowo, co widać po wyniku spotkania. Rozegraliśmy ten mecz dobrze taktycznie, a szybko strzelona bramka pozwoliła nam na spokojniejszą grę." - tak wypowiedział się trener Giza.

Maksymilian Zolech - Robert Kazubski, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński - Adrian Dudkowski (76 Maciej Jakóbczyk), Wiktor Bogusz (81 Sebastian Pyda), Łukasz Mietlicki (66 Damian Miazga), Maciej Pięta (70 Matheus Caminha), Damian Koprucha (76 Mateusz Kamola) - Paweł Bielak, Mateusz Kłyk.

16 września 2018, 16:00 - Kock
Polesie Kock - Powiślak Końskowola 0:5 (0:2)
Bramki: Damian Koprucha 6, 72, Kamil Leszczyński 41, Paweł Bielak 71, 88

Żółte kartki: -

Sędziował: Sylwester Wuczko (Lublin)

Zapowiedź 7. Kolejki

W niedzielę 16 września zmierzymy się na wyjeździe z kolejnym beniaminkiem - Polesiem Kock. Nasz przeciwnik po sześciu kolejkach zdobył zaledwie cztery punkty odnosząc jedno zwycięstwo, remis oraz cztery porażki. Po ubiegłotygodniowym podziale punktów z Kłosem Chełm mogą jednak złapać wiatr w żagle. Powiślak natomiast leci na fali po czterech wygranych z rzędu. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na stadion rywala na godzinę 16:00.

Pary VII kolejki

Sobota, 15.09
Hetman Zamość - Kłos Chełm (godz. 16:00)
Lublinianka Lublin - Start Krasnystaw (godz. 16:00)

Niedziela, 16.09
Kryształ Werbkowice - Włodawianka Włodawa (godz. 16:00)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lewart Lubartów (godz. 16:00)
Górnik II Łęczna - Victoria Żmudź (godz. 11:00)
Łada 1945 Biłgoraj - Orlęta Łuków (godz. 16:00)
Huczwa Tyszowce - MKS Ryki (godz. 13:00)
Polesie Kock - Powiślak Końskowola (godz. 16:00)

Decydujący rzut karny

W 6. kolejce IV ligi podejmowaliśmy na własnym boisku beniaminka Huczwę Tyszowce. Początek spotkania rozgrywany był głównie w środku pola. W 16' strzał Wiktora Bogusza obronił bramkarz gości. Blisko piętnastu minut później bramkę z rzutu wolnego na siedemnastym metrze zdobył Rafał Giziński. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. Drugie czterdzieści minut było bardziej emocjonujące. W 51' strzał oddawał Paweł Bielak, jednak minimalnie po za bramkę. Moment kulminacyjny meczu miał miejsce w 73'. Nieporozumienie Grzegorczyka z Zolechem poskutkowało faulem we własnym polu karnym. Arbiter wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Damian Baran, jednak jego strzał fenomenalnie obronił Maksymilian Zolech dodając sił drużynie do walki. Już cztery minuty później Rafał Giziński dośrodkował w szesnastkę Huczwy gdzie znalazł się Adrian Dudkowski umieszczając z piłkę w siatce. W 81' ten sam zawodnik popisał się indywidualnym rajdem, po którym zdobył gola na 3:0. Przed końcem regulaminowego czasu gry jeden z naszych graczy został sfaulowany przy linii bocznej. Genialnie ten rzut wolny wykonał Łukasz Mietlicki zdobywając bramkę z ostrego kąta. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Powiślaka 4:0.

"Wygraliśmy zasłużenie, ale z samej gry nie jestem do końca zadowolony. Mimo tego, że utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce, to graliśmy zbyt wolno. Brakowało nam pomysłu na rozwiązanie akcji. Przebudziliśmy się dopiero po niewykorzystanym rzucie karnym przez rywali. Chwała chłopakom za 4:0, ale jest jeszcze parę rzeczy do poprawy" – skomentował Łukasz Giza.

Maksymilian Zolech - Sebastian Pyda, Patryk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński (62 Maciej Pięta) - Robert Kazubski, Damian Miazga, Wiktor Bogusz (74 Łukasz Mietlicki), Adrian Dudkowski, Rafał Giziński (85 Matheus Caminha) - Mateusz Kłyk (56 Damian Koprucha), Paweł Bielak (56 Mateusz Kamola).

9 września 2018, 16:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Huczwa Tyszowce 4:0 (1:0)
Bramki: Rafał Giziński 30, Adrian Dudkowski 77, 81, Łukasz Mietlicki 87

Żółte kartki: Paweł Bielak, Rafał Giziński, Damian Miazga
Niewykorzystany rzut karny: Damian Baran 73′ (obrona Zolecha)

Sędziował: Piotr Jamrowski (Biała Podlaska)

Relacja z meczu

Zapowiedź 6. kolejki

Kolejnym rywalem Powiślaka będzie beniaminek IV ligi - Huczwa Tyszowce. Nasz przeciwnik jak do tej pory po pięciu meczach ma na koncie zaledwie trzy punkty, co jednak nie oznacza, że będzie to łatwe spotkanie. Wręcz przeciwnie. Huczwa będzie starała się wywieźć punkty z Końskowoli co zapowiada walkę na boisku. Zapraszamy wszystkich kibiców bardzo serdecznie w niedzielę 9 września na stadion przy ulicy Żyrzyńskiej. Początek meczu o godzinie 16:00.

Dla osób, którzy nie będą mogli znaleźć się na meczu zostanie przeprowadzona mini-relacja na żywo na naszym Facebooku.

Pary VI kolejki

Sobota, 08.09
MKS Ryki - Łada 1945 Biłgoraj (godz. 16:00)
Victoria Żmudź - Tomasovia Tomaszów Lubelski (godz. 15:00)
Start Krasnystaw - Kryształ Werbkowice (godz. 11:00)

Niedziela, 09.09
Kłos Chełm - Polesie Kock
Powiślak Końskowola - Huczwa Tyszowce (godz. 16:00)
Lewart Lubartów - Lublinianka Lublin (godz. 13:00)
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna (godz. 16:00)
Włodawianka Włodawa - Hetman Zamość (godz. 16:30)

Zwycięstwo w Biłgoraju

W niedzielę 2 września wyjechaliśmy do Biłgoraja by zmierzyć się z miejscową Ładą. Od początku spotkania to nasza drużyna przeważała stwarzając sporo sytuacji. W 29' bramkarz gospodarzy sfaulował naszego zawodnika w polu karnym co skutkowało podyktowaniem jedenastki. Do piłki podszedł niezawodny Patryk Grzegorczyk i nie pomylił się. Dwie minuty później po ładnej akcji gola zdobył Damian Koprucha. Po pierwszej połowie widniał wynik 0:2. Do 60' przeważaliśmy, jednak wkradła się nonszalancja i po błędzie Grzegorczyka straciliśmy bramkę. Łada złapała wiatr w żagle i zaczęła atakować lecz dobrze broniliśmy. Mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 1:2.

"Do momentu straty bramki byliśmy lepszym zespołem. Potem zaczęliśmy już więcej się bronić. Dobrze, że udało nam się dowieźć korzystny rezultat do końca" – skomentował Łukasz Giza.

Maksymilian Zolech - Robert Kazubski, Patryk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński - Adrian Dudkowski, Wiktor Bogusz (60 Łukasz Mietlicki), Damian Miazga, Rafał Giziński (70 Maciej Jakóbczyk), Damian Koprucha - Paweł Bielak (77 Matheus Caminha), Mateusz Kłyk (67 Mateusz Kamola).

2 września 2018, 16:00 - Biłgoraj
Łada 1945 Biłgoraj - Powiślak Końskowola 1:2 (0:2)
Bramki: Janusz Birut 61 – Patryk Grzegorczyk 29 (rzut karny), Damian Koprucha 31

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ktos
06.08.2018 22:25
Jak w poprzednim roku, znowu Zawisza G. się trafia, czyli przejście dalej będzie tylko "formalnością"... :-)

Tomb81raider
22.07.2018 12:12
Rozlosowano pary I i II Rundy PP na szczeblu LZPN, zaczynamy od II Rundy OPP (5.08.) ze zwycięzcą z pary: KS Drzewce - Wisła II Puławy, także może być ciekawie już na starcie... xD

Patryk20
20.07.2018 19:04
W Końskowoli odbywa się obecnie modernizacja boiska

ktos
18.07.2018 22:03
Planowany jest tak wgle jakiś sparing w K-woli, wie ktoś?! Czy jak zwykle wszystko u innych, a u siebie będzie można wpaść dopiero na ligę... xD

robi jablonsky1
12.05.2018 09:20
Trzeba walczyć, gramy u siebie, różnie może być. Choć o tyle dobrze, że gdyby udało się znowu przejść dalej, to na sam koniec było by nieco łatwiej. Tak czy siak, powodzenia życzę xD

12.05.2018 09:17
Szkoda, że znowu (jak o finał na Motor) trafiamy na najlepszy zespół z możliwych... No ale udało się ograć III ligę 2x, to czego ma się nie udać 3 raz?! xD

Patryk20
10.05.2018 17:14
Losowanie w piątek o 12:00 happy Potencjalni rywale to Unia Hrubieszów, EKO Różanka oraz Orlęta Radzyń Podlaski

Kuba Padaka
10.05.2018 16:35
"... NAJLEPSZY w lubelskim jest, końskowolski Nasz KS" AVE Powiślak xD Z kim w półfinale Woj. 23.05., wiadomo może?

Kuba Padaka
10.05.2018 16:32
tylko bardziej myślisz o obronie, więc to raczej tak musiało wyglądać... SUPER, że wyszedł taki kapitalny strzał pod koniec! Jeszcze raz graty!!!

Kuba Padaka
10.05.2018 16:29
entu "czerwa" Avia w sytuacjach dużej przewagi nie miała, z gry to i owszem. Ale wiadomo, że jak grasz przez większ. dogr. w osłabieniu z takim zesp., to raczej się nie odkryjesz zbytnio,

Kuba Padaka
10.05.2018 16:27
Dobrze pisałem o tym pucharze, chyba miałem "nosa"! xD Brawo KSP. Tak serio, to kto był, widział, jak to wyglądało, bardzo, bardzo szczęśliwie, ale najw. efekt końcowy. Prawdę mówiąc, do mom

Kuba Padaka
06.05.2018 12:10
czyli wygrać FINAŁ. Liczy się tylko wygrana, nieważne jak, ale skuteczność do poprawy, bo inaczej nic z tego nie będzie. Do boju KSP!!!

Kuba Padaka
06.05.2018 12:08
"PUCHAR jest Nasz, siala la la la la la!!!..." xD Mobilizacja na środę, bo pasowało by wykorzystać szansę, która może się szybko nie nadarzyć powtórnie,

24.02.2018 18:49
Tak wgle, to mecz finałowy powinien być grany na weekendzie, ale brak terminów, bo gra liga, więc tego się nie przeskoczy.

24.02.2018 18:47
ale mecze tego typu powinno grać się nie wcześniej, jak poł. kwietnia/maj, tak jak to odbywa się w innych okręgach, a nie tak "kombinować na siłę".