Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C2 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 18.09.2020 10:09:41

ZapowiedĽ 14 kolejki
LigaW najbliższej kolejce, drużynę Powi¶laka czeka trudne zadanie. Zagra z liderem w Gołębiu. Ostatnio Powi¶lak jest w dobrej formie i miejmy nadzieję, że uda się sprawić mił± niespodziankę. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się skromnym zwycięstwem Hetmana 1:0. Druga w tabeli Serokomla spotka się na własnym stadionie z Ruchem. W innych spotkaniach, ostatnia drużyna z Garbowa zmierzy się ze słab± na wiosnę Serokoml±, a BKS Bogucin zagra ze znajduj±c± się bezpo¶rednio przed nami Garbarni±.

Kolejka 14 - 13 maja 2007r.

Hetman Goł±b - Powi¶lak Końskowola (15.00)

Mazowsze Stężyca - Wilki Wilków (14.00)
Amator Rososz-Leopoldów - Ruch Ryki (15.00)
BKS Bogucin - Garbarnia Kurów (13.00)
Zawisza Garbów - Serokomla Janowiec (11.00)
Zwycięstwo.
LigaKilka minut po godzinie 15 rozpocz±ł się mecz pomiędzy dwoma ostatnimi drużynami w tabeli Powi¶lakiem i Zawisz± Garbów. Już pocz±tek był dla nas bardzo korzystny. W 5 sekundzie meczu pogubiła się obrona przyjezdnych i Damian WoĽniak skierował piłkę do bramki. Po kilkunastu minutach cieszyli¶my się ze zdobycia kolejnej bramki. Po zamieszaniu w polu karnym został sfaulowany Piotr Szarowolec, a jedenastkę pewnie wykorzystał Ryszard M±czka. W 35 minucie, po ładnej akcji praw± stron±, piłkę do bramki skierował Piotr Szarowolec. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Powi¶laka, który niemal wcale nie schodził z połowy rywala. W 70 minucie uderzeniem z rogu pola karnego popisał się Michał Filipowski, a piłka została zdmuchnięta przez wiatr i wleciała w okienko bramki strzeżonej przez bramkarza Zawiszy. Ostatnie 10 minut przyszło rozegrać Powi¶lakowi w dziesięciu. Kamil Leszczyński został brutalnie potraktowany, nasza drużyna nie miała zawodników rezerwowych i mecz musieli rozegrać bez jednego zawodnika. Druga połowa była pełna walki i zaangażowania z której nic nie wynikało. Ostatecznie Powi¶lak wygrał spotkanie 4:0 i zrobił milowy krok ku utrzymaniu się w lidze.

Skład KS Powi¶lak Końskowola:

Guzek P - Leszczyński K, Chabora A, M±czka R, Wiejak D- Tynecki M, Szarowolec P, Gembal K, Próchniak K- Filipowski M, WoĽniak D

Powi¶lak Końskowola - Zawisza Garbów 4:0 (3:0)
Bramki:
1' WoĽniak D, 15' M±czka R, 35' Szarowolec P, 70' Filipowski M

Sędzia główny: Maj Ł, liniowi: Banasiewicz, Boryca.

Wyniki pozostałych spotkań:
Serokomla Janowiec-Mazowsze Stężyca 0:3
Wilki Wilków-Amator Rososz-Leopoldów 2:3
ZapowiedĽ 13 kolejki
LigaW niedzielę rusza 13 kolejka rozgrywek w Klasie A. W niej, Powi¶lak zmierzy się z ostatni± drużyn± - Zawisz± Garbów. Nie będzie to jednak łatwy pojedynek gdyż nasi rywale s± podbudowani pierwszym zwycięstwem w sezonie a mecz rozgrywany jesieni± pomiędzy Powi¶lakiem a Garbowem zakończył się bezbramkowym remisem. Zapowiada się ciekawa walka na któr± gor±co zapraszam. W innych spotkaniach lider z Gołębia zagra w Kurowie a Amator podejmie Wilki. Mecz Powi¶laka rozpocznie się o godzinie 15.00.