Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 30.10.2020 02:34:00

Nienajgorsze zakończenie sezonu
LigaW ostatnim meczu ligowym w tym sezonie, Powiślak Końskowola zremisował 2:2 z Ruchem Ryki. Na listę strzelców wpisał się Michał Tynecki i Konrad Gembal. Zdjęcia z meczu znajdują się w galerii. Zapraszam do obejrzenia.

Skład KS Powiślak Końskowola:
Guzek P- Gałązka A, Mączka Ł, Chabora A, Wiejak D- Tynecki M, Suszek M, Gembal K, Próchniak K- Woźniak D, Mączka R

Ruch Ryki - Powiślak Końskowola 2:2
Bramki dla Powiślaka:
Tynecki M, Gembal K

Sędzia główny: Seniuk, liniowi: Olcha, Zadura.
Zapowiedź 18 Kolejki
LigaJuż dziś rusza ostatnia kolejka piłkarskiej klasy A w sezonie 2006/2007. W najbliższym spotkaniu, Powiślak zmierzy się z sąsiadującym tuż za nim Ruchem Ryki. Są spore szanse na zwycięstwo na koniec. Ciekawie zapowiada się również spotkanie pomiędzy Mazowszem a Garbarnią. Jeżeli ta druga przegra lub zremisuje to Powiślak wskoczy na 7 miejsce. Pewny awansu do wyższej klasy rozgrywkowej Hetman zmierzy się trzecią drużyną tego sezonu - BKS-em Bogucin.

Kolejka 18 - 10 czerwca 2007r.

Ruch Ryki - Powiślak Końskowola (15.00)

Mazowsze Stężyca - Garbarnia Kurów (15.00)
Wilki Wilków - Serokomla Janowiec (15.00)
Amator Rososz-Leopoldów - Zawisza Garbów (15.00)
BKS Bogucin - Hetman Gołąb (15.00)
Wygrana na własnym stadionie
LigaMecz rozpoczął się kilkanaście minut po godzinie 15. W 13 minucie wspaniałym podaniem popisał się Arkadiusz Gałązka a Damian Woźniak umieścił piłkę do siatki. Po chwili kolejną wspaniałą akcję miał Powiślak. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, piłka minimalnie przeleciała obok naszych zawodników. W 30 minucie Ryszard Mączka wychodził sam na sam z bramkarzem ale piłkarz Wilków powstrzymał nieprzepisowo naszego zawodnika. Dostał czerwoną kartkę i Wilki kończyły ten mecz w 10. W drugiej połowie gra toczyła się w środku. Niewiele było groźnych akcji z obydwu stron. Po meczu piłkarze Powiślaka podziękowali za cały sezon kibicom a Arek Gałązka zrobił to indywidualnie. Był to bowiem ostatni mecz przed własną publicznością w którym występował jako grający trener.
Panie Arku, dziękujemy!

Guzek P- Gałązka A, Chabora T, Chabora A, Wiejak D- Tynecki M, Suszek M, Gembal K, Próchniak K- Woźniak D, Mączka R

Powiślak Końskowola - Wilki Wilków 1:0 (1:0)
Bramka:
13' Damian Woźniak
Zapowiedź 17 Kolejki
LigaJutro Powiślak rozegra ostatni mecz na własnym stadionie przed końskowolską publicznością w tym sezonie. Spotkanie z Wilkami Wilków zostanie rozegrane przy okazji Dni Końskowoli. Wszystkich zapraszam na godzinę 15. W Gołębiu, Hetman zagra z Mazowszem, Amator wyruszy do Janowca a rywal Powiślaka w ostatniej kolejce, Ruch pojedzie do Kurowa. Zawisza, która ma zapewnione ostatnie miejsce, spotka się z naszym niedawnym rywalem, BKS-em Bogucin.

Kolejka 17 - 3 czerwca 2007r.

Powiślak Końskowola - Wilki Wilków (15.00)

Hetman Gołąb - Mazowsze Stężyca (15.00)
Zawisza Garbów - BKS Bogucin (15.00)
Serokomla Janowiec - Amator Rososz-Leopoldów (15.00)
Garbarnia Kurów - Ruch Ryki (15.00)
Wicelider pokonany!
LigaW dzisiejszym meczu, Powiślak Końskowola pokonał Amatora. W pierwszej połowie piłkę do bramki skierował Damian Woźniak. W tej samej części meczu, rywale zdołali zdobyć wyrównującą bramkę. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Michał Suszek. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla przyjezdnych. W galerii znajdują się zdjęcia ze spotkania.

Amator Rososz-Leopoldów - Powiślak Końskowola 1:2 (1:1)
30' Woźniak D, 50' Suszek M

Sędzia główny: Ripper , liniowi: Jabłoński, Tokarski.