Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 21.01.2021 03:13:17
SPONSORZYAbstynencki Dzień Sportu i Zabawy
KlubTakim właśnie tytułem opatrzona została impreza, która odbędzie się 30 września na terenie stadionu sportowego przy ulicy Żyrzyńskiej w Końskowoli. Jej głównym celem jest otwarcie odnowionego stadionu, na co gmina pozyskała środki z Unii Europejskiej. Uroczyste przecięcie wstęgi, poświęcenie obiektu, to oficjalne punkty programu, który zostanie wzbogacony piknikiem sportowo-rekreacyjnym. Organizatorzy założyli, że uczestnicy będą się bawić zdrowo i wesoło, czyli na trzeźwo. Gwoźdź programu, czyli mecz piłki nożnej OLDBOYE kontra SAMORZĄDOWCY, zapewne wystarczająco rozgrzeje kibiców. W części artystycznej wystąpią: orkiestra dęta, zespół wokalno-instrumentalny z gimnazjum, tańczące dzieci z przedszkola oraz grupa młodzieży z pokazem akrobatyki sportowej. Imprezę poprowadzi Zbigniew Śliwiński. Ale główny nacisk położono na gry i zabawy rodzinne, urozmaicone rożnego rodzaju konkursami i zawodami, które poprowadzi m.in. Marcin Kostyra - mistrz Tang Soo Do. Atrakcyjnych nagród dla uczestników na pewno nie zabraknie. Piknik zakończy sie wspólnym biesiadowaniem przy ognisku pod wodzą muzyka Tadeusza Salamandry i zespołu "Śpiewający seniorzy". Kiełbaski dla wszystkich (!) uczestników zapewniają organizatorzy. Będą również dodatkowe atrakcje dla dzieci - urządzenia dmuchane, na które grzeczne dzieci (innych przecież nie ma) otrzymają gratisowe karnety.
Pozostaje tylko trzymać kciuki za słoneczną pogodę, zarezerwować sobie wolny czas i koniecznie przyjść w tę właśnie niedzielę na godz. 14.00 na stadion.

Serdecznie zapraszamy.
Organizatorzy
9 bramek
LigaW dzisiejszym meczu pomiędzy Powiślakiem a Żyrzyniakiem Żyrzyn obejrzeliśmy aż 9 bramek. Na nowym-starym stadionie, kibice mogli obejrzeć bardzo ciekawe widowisko.

Skład KS Powiślak Końskowola:
Próchniak M - Mączka R, Rożek M, Suszek Mariusz (Cyman R), Mączka Ł - Tynecki M, Kozieł G, Ciucias R, Gembal K - Romanowski K (Krawczyk S), Dębiec J (Suszek Marcin)

Powiślak Końskowola - GLKS Żyrzyniak Żyrzyn 6:3 (4:1)
Bramki dla Powiślaka:
7' Mączka R (karny), 20' Kozieł G, 40' Kozieł G (karny), 42' Gembal K, 67' Romanowski K, 79' Ciucias R

W galerii znajdują się zdjęcia z tego spotkania
Bramka na 1:0 dla Powiślaka z karnego
Bramka na 3:1 dla Powiślaka z karnego
Bramka na 6:3 dla Żyrzyniaka z karnego
6 kolejka
LigaW najbliższy weekend rusza 6 kolejka klasy A. Powiślaka czeka spotkanie u siebie z Żyrzyniakiem Żyrzyn. Mecz zapowiada się bardzo interesująco, gdyż Żyrzyniak, po słabym początku rundy, odżył i w ostatnich meczach z mocnymi drużynami (ze Stężycy i Poniatowej) uzyskał bardzo dobre, remisowe wyniki. Obecnie Żyrzyniak z dorobkiem 5 punktów zajmuje 10 miejsce w tabeli II grupy lubelskiej A-klasy i na pewno przyjedzie do Końskowoli po 3 punkty. Powiślak natomiast, po bardzo dobrym początku i czterech wygranych meczach z rzędu, został sprowadzony na ziemię w Górze Puławskiej, gdzie przegrał w piątej kolejce z miejscowym KS'em 0:2. Miejmy nadzieję, że podziała to jak zimny prysznic i da efekt w postaci 3 punktów w najbliższym meczu z Żyrzyniakiem. Na mecz zapraszamy w niedzielę, na godzinę 11.30, na nowy-stary obiekt Powiślaka. Będzie to pierwszy ligowy mecz Powiślaka na nowym boisku.
W innym, ciekawie zapowiadającym się meczu, Mazowsze Stężyca podejmie Amatora Leopoldów. Stali bywalcy strony Powiślaka mogli zauważyć zażartą dyskusję pomiędzy dwoma przedstawicielami tych klubów: rosolek 78 - Mazowsze Stężyca i Jawka - Amator Leopoldów. W niedzielę wieczorem przekonamy się, czyje komentarze zostaną poparte wynikiem na boisku.

Zapraszamy na mecz pomiędzy KS "Powiślak" Końskowola a GLKS "Żyrzyniak" Żyrzyn w niedzielę o 11.30, na stary-nowy obiekt klubu. Liczymy na gorący doping.
Pierwsza porażka
LigaW dzisiejszym spotkaniu Powiślak grał na wyjeździe KS Góra Puławska. Przegrał 0:2 a bramki padały w 73 i 83 minucie.

Próchniak M - Mączka R (C), Chabora T, Rożek M, Cyman R - Gembal K, Kozieł G , Dębiec J (Krawczyk S), Mączka Ł (Tynecki M) - Romanowski K, Ciucias R

KS Góra Puławska - Powiślak Końskowola 2:0 (0:0)
Wygrana
LigaW dzisiejszym meczu Powiślak odniósł kolejne zwycięstwo ligowe. Tym razem pokonali rezerwy MKS Ryki 4:1. Dwie bramki dla naszej ekipy zdobył Marcin Rożek, w tym piękna bramka z rzutu wolnego. Oprócz niego na listę strzelców wpisał się Krzysztof Romanowski i Sebastian Krawczyk. Przyjezdni zdobyli bramkę po błędzie naszych obrońców, a na przestrzeni całego meczu bardzo rzadko zagrażali bramce Powiślaka. W pierwszej połowie, mecz był rozgrywany przy ulewnym deszczu.


Skład KS Powiślak Końskowola:
Próchniak M - Mączka R (C), Chabora T, Chabora A, Cyman R - Gembal K, Rożek M, Ciucias R, Wójcik M (Krawczyk S) - Romanowski K, Mączka Ł

Powiślak Końskowola - MKS II Ryki 4:1 (2:0)
Bramki dla Powiślaka:
17', 42' Rożek Marcin, 47' Romanowski Krzysztof, 83' Krawczyk Sebastian
Bramka dla MKS II: 74'
Strona 352 z 357 << < 349 350 351 352 353 354 355 > >>
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

06.02.2021, godz. ??:??
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Orion
Niedrzwica
Sparingi
06.02,
g. ??:??
Orion Niedrzwica
-:-
13.02,
g. ??:??
POM-Iskra Piotrowice
-:-
20.02,
g. ??:??
Grom Różaniec
-:-
27.02
g. ??:??
Wisła Puławy
-:-
06.03,
g. ??:??
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u