Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 21.01.2021 02:04:57

Kolejna wygrana
LigaPowi¶lak pokonał 1:0 rezerwy Cisów Nałęczów. Jedyn± bramkę zdobył z rzutu karnego Ryszard M±czka.

Skład KS Powi¶lak końskowola
Próchniak M - M±czka R (C), Chabora T, Rożek M, Leszczyński K - Gembal K (Szarowolec P), Kozieł G, Ciucias R, Tynecki M- Romanowski K (Cyman R), Dębiec J (WoĽniak D)

Cisy II Nałęczów - Powi¶lak Końskowola 0:1
Bramka:
85' M±czka R
ZapowiedĽ 3. kolejki
LigaW niedzielę 2 wrze¶nia zostan± rozegrane mecze 3. kolejki klasy A oraz klasy B. Powi¶lak zmierzy się z rezerwami Cisów Nałęczów, a nasze rezerwy z Pogoń 07 Lubartów. W innych ciekawszych spotkaniach Garbarnia podejmie Wilki a KS z Góry Puławskiej Mazowsze Stężyca.

3. kolejka - 2 wrze¶nia 2007

Cisy II Nałęczów - Powi¶lak Końskowola (godz. 17.00)

Pogoń Trzebiesza - BKS Bogucin (godz. 15.00)
Garbarnia Kurów - Wilki Wilków (godz. 16.00)
MKS II Ryki - Stal II Poniatowa (godz. 14.00)
KS Góra Puławska - Mazowsze Stężyca (godz. 14.30)
Zyrzyniak Żyrzyn - Serokomla Janowiec (godz. 14.00)
Zawisza Garbów - Amator Rososz-Leopoldów (godz. 14.00)

Powi¶lak 3, Garbarnia 0 !
LigaW dzisiejszym meczu 2. kolejki klasy A, Powi¶lak rozgromił Garbarnię Kurów 3:0. W 20 minucie meczu czerwon± kartkę zobaczył jeden z zawodników przyjezdnych, który popchn±ł naszego zawodnika będ±cego bez piłki. Pierwsza połowa była nieciekawa. Mało groĽnych akcji z obydwu stron. W przerwie trener poważnie powiedział jak maj± grać w drugiej połowie i widzieli¶my zupełnie inn± drużynę. W 64 minucie po do¶rodkowaniu z prawej strony główk± piłkę do bramki skierował Krzysztof Romanowski. W 74 minucie podobna akcja i kolejna bramka. Kolejny strzał Krzysia odbił się od słupka i bramkarz Garbarni po raz drugi wyci±gał piłkę z siatki. Nie minęły 3 minuty i musiał to robić po raz kolejny. Przyjezdni strzelili sobie "samobója". 10 minut przed końcem piłkarze z Kurowa zaczęli groĽnie atakować nasz± bramkę, ale na posterunku był nasz bramkarz. Rezultat się nie zmienił i Powi¶lak może dopisać 3 punkty do swojego konta.

Skład KS Powi¶lak Końskowola:
Próchniak M - M±czka R (C), Chabora T, M.Rożek, Leszczyński K - Gembal K, Kozieł G (Szarowolec P), Dębiec J, Tynecki M- Romanowski K, Ciucias R

Powi¶lak Końskowola - Garbarnia Kurów 3:0 (0:0)
Bramki: 64', 74' Romanowski K, 77' bramka samobójcza

W galerii znajduj± się zdjęcia z tego spotkania
Faul po którym piłkarz Garbarni został ukarany czerwon± kartk±
ZapowiedĽ 2. kolejki
LigaW najbliższ± ¶rodę zostanie rozegrana 2. kolejka klasy A. W niej, Powi¶lak zmierzy się z Garbarni± Kurów. Wszystkich serdecznie zapraszam na mecz o 17.00 na stadionie przy ulicy Pożowskiej (k. cmentarza). W innym ciekawym meczu Amator Rososz-Leopoldów zmierzy się z Żyrzyniakiem Żyrzyn. Rezerwy Powi¶laka podejm± w Nasutowie miejscowy KS.