Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 21.01.2021 01:51:58

LigaPogoń Trzebiesza - Powi¶lak Końskowola 2:3
KS Góra Puławska - Amator Rososz-Leopoldów 1:4
Żyrzyniak Żyrzyn - Zawisza Garbów (5.09, godz. 17.00)

Powi¶lak II Witowice - Flis Leszkowice 4:0
Zwycięstwo na inaugurację
LigaW pierwszym meczu sezonu, Powi¶lak wygrał z beniaminkiem Pogoni± Trzebiesza 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Grzegorz Kozieł, Piotr Szarowolec, Michał Tynecki. Cała pierwsza połowa była pod dyktando Powi¶laka co zostało udokumentowane bramk±. Pocz±tek drugiej połowy nasza drużyna przespała a na efekty nie trzeba było czekać. Dwie bramki Pogoni zmieniły wynik spotkania z 0:1 na 2:1. Z czasem Powi¶lak grał co raz lepiej i po ładnych, składnych akcjach zdobywa dwie bramki które daj± zwycięstwo. Cieszy postawa naszych piłkarzy, którzy po straceniu 2 bramek nie poddali się i wywalczyli 3 punkty. Na pochwałę zasługuje Krzysztof Romanowski, Grzegorz Kozieł i Ryszard M±czka.Warto też wspomnieć o Michale Próchniaku, który coraz lepiej radzi sobie w bramce. Gospodarze czę¶ć drugiej połowy grali w 10 - czerwona kartka po faulu bez piłki na Kamilu Leszczyńskim.

Skład KS Powi¶lak Końskowola:
Próchniak M - M±czka R (C), WoĽniak D (Cyman R), Chabora T, Leszczyński K (Chabora A) - Gembal K, Kozieł G, Dębiec J, Tynecki M- Romanowski K, Suszek Marcin (Szarowolec P)

Pogoń Trzebiesza - Powi¶lak Końskowola 2:3
Bramki dla Powi¶laka:
Kozieł, Szarowolec, Tyniecki.
Sędzia głowny: Kaczor, liniowi: Siewielec
ZapowiedĽ 1. kolejki
LigaJuż w ten weekend rusza 1. kolejka klasy A. Na pocz±tek Powi¶laka czeka wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem - Pogoni± Trzebiesza. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 15.00. W tym sezonie zobaczymy aż pięć nowych drużyn. Oprócz wymienionej już Pogoni s± to: KS Góra Puławska, Cisy II Nałęczów, Stal II Poniatowa, Żyrzyniak Żyrzyn. Mecz pomiędzy tym ostatnim a Zawisz± Garbów został przeniesiony na 5 wrze¶nia. Druga drużyna Powi¶laka podejmować będzie Flis Leszkowice, a mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Pożowskiej.

1. kolejka - 25/26 sierpnia 2007

Pogoń Trzebiesza - Powi¶lak Końskowola (niedziela, 15.00)

Wilki Wilków - BKS Bogucin (niedziela, 15.00)
Garbarnia Kurów - Stal II Poniatowa (sobota, 17.00)
Cisy II Nałęczów - Mazowsze Stężyca (sobota, 17.00)
MKS II Ryki - Serokomla Janowiec (sobota, 11.00)
KS Góra Puławska - Amator Rososz-Leopoldów (niedziela, 14.30)
Żyrzyniak Żyrzyn - Zawisza Garbów (odwołany ?)
Przegrana w pucharze
Puchar PolskiPowi¶lak przegrał w meczu wyjazdowym z KS Góra Puławska 1:6. Jedyn± bramkę dla naszej drużyny strzelił Michał Tynecki. Powi¶lak pożegnał się w tym sezonie z pucharami.

Próchniak M- M±czka R, Chabora A, Suszek Mariusz, Leszczyński K- Gembal K, Dębiec J, Cucias R, Szarowolec P- Suszek Marcin, Tynecki M

KS Góra Puławska - Powi¶lak Końskowola 6:1 (1:1)
Bramka dla Powi¶laka:
Michał Tynecki
Sędzia główny: Kasperski, liniowi: Jarzynka, Magdoń

W dziale "Puchar Polski" znajduj± się wyniki innych spotkań.
Terminarz I rundy Pucharu Polski
Puchar PolskiZnamy już terminarz I rundy Pucharu Polski. 15 sierpnia Powi¶lak zmierzy się z beniaminkiem klasy A - KS Góra Puławska. Teoretycznie nasi zawodnicy nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem tej drużyny. Powi¶lak to spotkanie rozegra na wyjeĽdzie.