Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Żak F2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl
SPONSORZY
Mecz oldbojów
KlubW najbliższą niedzielę tj. 27 lipca o godzinie 17.00 odbędzie się mecz pomiędzy Oldbojami Powiślaka Końskowola a Starostwem Powiatowym w Puławach. Serdecznie zapraszamy na mecz !

27.07.2008r. Oldboje Powiślaka Końskowola - Starostwo Powiatowe 7:4
Bramki: Konc, Gałązka 2, Wawer, Śliwiński, Mączka, Urbanek - Próchniak M., Stolarz, Nastaj, Piskała

Skład Powiślaka:
Marcin Chrust, Andrzej Haba, Arkadiusz Gałązka, Jarosław Śliwiński, Andrzej Kowalczyk, Jarosław Mączka, Jan Urbanek, Artur Suszek, Zbigniew Konc, Radosław Wawer, Maciej Szpakowski, Tomasz Próchniak, Roman Sułek, Adam Matysiak

Skład Starostwa:
Piotr Gowin, Tomasz Szkoda, Mariusz Próchniak, Robert Piskała, Roman Wydra, Jarosław Gol, Kamil Nastaj, Krzysztof Szulowski, Piotr Spytek, Waldemar Orkiszewski, Marcin Pisula, Krzysztof Marzec, Krzysztof Matraszek, Andrzej Stolarz, Sławomir Kamiński
Treningi, sparingi...
KlubTreningi przed sezonem piłkarskim 2008/2009 będą odbywać się we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 17.30. Na soboty planowane są również sparingi.

Sparingi przed nowym sezonem:
23.07.2008 Powiślak Końskowola - Amator Rososz-Leopoldów 3:5 (2:1)
Bramki dla Powiślaka: 9' Ciucias R., 45' Osiak D., 63' Ciucias R.

30.07.2008 Amator Rososz-Leopoldów - Powiślak Końskowola 2:2 (1:1)
Bramki dla Powiślaka: Rożek M., Ciucias R.
Bramki dla Amatora: obie z karnych

1.08.2008 Powiślak Końskowola - Orły Kazimierz Dolny 0:1

9.08.2008 Powiślak Końskowola - Zawisza Garbów 6:3
Bramki dla Powiślaka: Ciucias R., Kruk A., Leszczyński K., Mączka Ł. (dwie), Rożek M.

13.08.2008 Wisła Puławy (juniorzy) - Powiślak Końskowola 0:4
Bramki: Ciucias R., Kruk A., Rożek M. (dwie)

Początek 10 lipca
KlubNa 10 lipca (czwartek) zaplanowano pierwszy trening Powiślaka przed sezonem 2008/2009. Początek przygotowań pod okiem nowego trenera rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej.
Skład ligi 2008/2009
LigaJak podaje Lubelski Sport Express, w sezonie 2008/2009 lubelska klasa "A" gr. III będzie liczyła 13 zespołów. A są nimi:
Mazowsze Stężyca, Góra Puławska, Żyrzyniak, Powiślak Końskowola, Stal II Poniatowa, Garbarnia Kurów, BKS Bogucin, Zawisza Garbów, Serokomla Janowiec, Wilki Wilków, Pogoń Trzebiesza, Cisy II Nałęczów, Wodnik Łaziska / Piotrawin.

Jest to o jedną drużynę mniej niż w poprzednim sezonie, jeden z zespołów będzie pauzował kolejkę.

Klasa "B" gr. III
Wodniak Uścimów, GLKS Michów, Kadet Lisów, KS Nasutów, GSKS Ułęż, Polesie II Przytoczno, VIR Dorohucza, KS Biskupice, Powiślak II Końskowola, Wola Czołnowska, Abramów, Serniki.
Do rywalizacji w klasie "B" ma zamiar przystąpić Mila Turka
Zmienili tylko sekretarza
PrasaArtur Suszek nadal będzie prezesem Powiślaka Końskowola. Tak zadecydowali członkowie klubu na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, które odbyło się w środę. Wiceprezesem pozostał Arkadiusz Gałązka, skarbnikiem Jerzy Osiak, członkiem zarządu Paweł Wiejak. Jedyna zmiana nastąpiła na stanowisku sekretarza. Grzegorza Kozaka, który zajmie się szkoleniem juniorów, zastąpił Piotr Skwarek. W skład kimisji rewizyjnej weszli Edward Pytlak (przewodniczący), Ryszard Mączka i Zbigniew Zadura.
Piłkarze Powiślaka będą mieli nowego trenera. Mariusza Suszka zastąpił Antoni Piasecki, który zresztą już kiedyś prowadził drużynę z Końskowoli. Suszek nie rozstaje się zupełnie z zespołem, będzie jego piłkarzem. Rozstać się zamierzają natomiast Grzegorz Kozieł i Tomasz Ciucias. Jednak poza nimi nikt nie deklarował chęci odejścia. Na razie w drużynie nie ma też nowych twarzy. -Rozmowy trwają, ale jest za wcześnie, żeby mówić o tym oficjalnie -stwierdza Arkadiusz Gałązka. Tak samo jak o celach na najbliższy sezon rozpoczynający się 16-17 sierpnia. - W trakcie dyskusji na zebraniu pojawił się pomysł stworzenia rady patronackiej klubu, w której znaleźliby się lokalni przedsiębiorcy.
Jeśli uda się do tego doprowadzić, to można wówczas pomyśleć o awansie. Ale osobiście wolałbym, żeby wszystko odbyło się drogą naturalną, nie na siłę -dodaje A. Gałązka.
Pewnie jest to, że piłkarze Powiślaka rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu 10 lipca. W planach nie ma wyjazdu na obóz. Zawodnicy będą trenować na obiektach w Końskowoli.

Tygodnik Puławski, Rok V Nr 78 (192)
Strona 355 z 372 << < 352 353 354 355 356 357 358 > >>
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Hummel IV liga,
grupa mistrzowska

5. kolejka

08.05.2021, godz. 17:00
3:1
(1:1)
Granit
Bychawa
Powiślak
Końskowola
Tabela
>>Więcej
Kolejki ligowe
Następna kolejka | Poprzednia kolejka

5. kolejka

Świdniczanka 4:1 Huragan
Tomasovia 3:0 Włodawianka
Victoria 1:0 Lutnia
Granit 3:1 Powiślak
Huczwa 6:2 POM Iskra
Kryształ 1:0 Lublinianka
Powiślak na Facebook'u