Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Żak F2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl

żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.

Wszystkim użytkownikom i kibicom składa administrator.

Wygrana na zakończenie
LigaW dzisiejszym, ostatnim meczu rundy jesiennej Powiślak pokonał na własnym stadionie Wilki Wilków. W pierwszej połowie naszej drużynie należał się rzut karny za faul ale gwizdek sędziego był cicho. Przez pierwszą połowę przeważał Powiślak ale nie udało mu się strzelić bramki. W 52 minucie akcja Marcina Rożka, który strzelił w bramkarza a piłkę dobił Rafał Ciucias i prowadziliśmy 1:0. 18 minut później akcję lewą stroną przeprowadził Piotr Szarowolec, który dośrodkował w pole karne a asystujący przy pierwszej bramce Marcin Rożek skierował piłkę do bramki. Powiślak pewnie pokonał Wilki Wilków 2:0.

Skład KS Powiślak Końskowola:
Próchniak M - Mączka R, Chabora T, Cyman R, Leszczyński K - Gembal K, Suszek Mariusz, Szarowolec P, Ciucias R - Rożek M, Suszek Marcin

KS Powiślak Końskowola - LKS Wilki Wilków 2:0 (0:0)
Bramki:
52' Ciucias R, 70' Rożek M
Zapowiedź 13. kolejki
Liga11 listopada rozegrana zostanie ostatnia kolejka jesiennej rundy sezonu 2007/08. Nasz Powiślak rozegra spotkanie na własnym boisku z Wilkami Wilków. Po ostatniej porażce w Bogucinie koniecznie trzeba wywalczyć 3 punkty by trzymać kontakt z czołową piątką, i w dobrym nastroju zakończyć pierwszą połowę sezonu. Jak wiadomo, trener Mariusz Suszek nie będzie miał do dyspozycji na ten mecz kilku graczy. Z powodu czerwonych kartek nie zagra Jacek Dębiec i Łukasz Mączka, a z powodu kontuzji doznanych w ostatnich meczach, nie będą mogli zagrać Krzysztof Romanowski (czołowy strzelec naszej ekipy) i Konrad Gembal. Nie do końca wiadomo czy na mecz stawi się Grzegorz Kozieł i Damian Woźniak. Ich nieobecność nie jest do końca jasna. W takiej sytuacji trener ma ciężki orzech do zgryzienia, a w efekcie tego swoją szansę na występ dostanie na pewno kilka osób nie wychodzących zbyt często w podstawowej jedenastce. Miejmy nadzieję, że wystarczy to na Wilków, który w ostatniej kolejce zaskoczył chyba wszystkich i wygrał z drugą drużyną Stali Poniatowa.
Rozpoczęcie meczu o godzinie 11.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy do gorącego dopingowania Powiślakowi. Przy tak niskich ostatnio temperaturach trzeba podgrzać atmosferę na stadionie.
BKS wygrywa
LigaW dzisiejszym meczu BKS Bogucin pokonał naszą drużynę aż 4:1. Bramkę dla Powiślaka strzelił Piotr Szarowolec.

Próchniak M - Cyman R, Chabora T, Suszek Mariusz, Leszczyński K - Gembal K (Krawczyk S), Mączka R, J, Szarowolec P, Ciucias R - Suszek Marcin, Rożek M

BKS Bogucin - KS Powiślak Końskowola 4:1
Remis
LigaW dzisiejszym meczu Powiślak podejmował na wyjeździe Stal II Poniatowa. Mecz z drugą drużyną w tabeli zakończył się bezbramkowym remisem. Powiślak kończył mecz w 9, gdyż Jacek Dębiec i Łukasz Mączka dostali po dwie żółte kartki.

Próchniak M - Cyman R, Chabora T, Mączka Ł, Leszczyński K - Gembal K (C), Dębiec J, Szarowolec P, Ciucias R (Suszek Mariusz) - Tynecki M, Rożek M

Stal II Poniatowa - KS Powiślak Końskowola 0:0