Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Seniorzy / Pierwszy letni sparing na plus

Pierwszy letni sparing na plus

W sobotę 16 lipca Powiślak Końskowola rozegrał swój pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem podopiecznych trenera Radosława Muszyńskiego był POM-Iskra Piotrowice. W pierwszej połowie nasi zawodnicy wymieniali dużo podań i zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak nasze akcje kończyły się jeszcze przed szesnastką gości.

W drugiej odsłonie już na samym początku “ukuł” Marcin Gil. Po jego golu mógł rozwiązać się worek z bramkami, lecz Dariusz Drzazga, Artur Sułek i Kamil Piasek nie wykorzystali swoich sytuacji. W 89′ wspomniany “Gilo” został sfaulowany w polu karnym przyjezdnych. Sędzia główny wskazał na “wapno”, a do piłki podszedł Kamil Warecki, który podwyższył prowadzenie. Ostatecznie żółto-niebiescy pokonali POM-Iskrę Piotrowice 2:0.

Skład Powiślaka
Maciej Zagórski – Krystian Gontarz, Jakub Kozak, zawodnik testowany I, Kamil Przychodzień, Paweł Kośka, zawodnik testowany II, Artur Sułek, Dariusz Drzazga, Kamil Warecki, Kamil Piasek oraz Marcin Gil, Bartosz Kowalczyk, Wiktor Łuczkowski, zawodnik testowany III.

16 lipca 2022, 11:00 – Końskowola | ul. Żyrzyńska 21
Powiślak Końskowola – POM Iskra Piotrowice 2:0 (0:0)
Bramki: Marcin Gil 53′, Kamil Warecki 89′ (rzut karny)

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt