Herb KS Powiślak Końskowola

Klub sportowy

Powiślak Końskowola

Strona główna / Rezerwy / Podział punktów w Wąwolnicy

Podział punktów w Wąwolnicy

W Wielką Sobotę 16 kwietnia rezerwy Powiślaka Końskowola mierzyły się na wyjeździe z Wawelem Wąwolnica. W pierwszej połowie ilość akcji podbramkowych stała po stronie podopiecznych trenera Patryka Kędry, jednak większość z oddanych strzałów nie była celna. Swoich okazji nie wykorzystali m.in. Albert Bielawski i Patryk Kopiński. Z kolei gospodarze wyprowadzili kilka kontrataków, z którymi świetnie poradził sobie Damian Wójcik. W końcu w 37′ Kamil Przychodzień popisał się indywidualną akcją. Okiwał defensorów, wszedł w pole karne i zdobył długo oczekiwaną bramkę. Do przerwy Powiślak II prowadził 1:0.

Po zmianie stron szanse na gole miały oba zespoły. W 55′ strzał rywali z rzutu wolnego obronił Damian Wójcik, a w 58′ idealnej okazji nie wykorzystał Sebastian Tusiński. W kolejnych minutach swoich sił próbował również Andrzej Rułka, a także Patryk Kopiński, lecz nie udało im się pokonać bramkarza miejscowych. To czego nam się nie udało, udało się przeciwnikom. W 78′ Aleksander Bilczuk oddał strzał, po którym piłka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce. Po utracie bramki próbowaliśmy jeszcze odpowiedzieć, jednak ostatecznie nic już z tego nie wynikło. Powiślak II Końskowola zremisował z Wawelem Wąwolnica 1:1.

Skład Powiślaka II
Damian Wójcik – Przemysław Czarnobil (46′ Łukasz Stępień), Hubert Wójcik, Bartłomiej Kiełczewski, Tomasz Zawiślak – Bartosz Kowalczyk, Patryk Kopiński, Albert Bielawski (70′ Szymon Grobel), Andrzej Rułka, Kamil Przychodzień – Sebastian Tusiński (59′ Maciej Nowacki).

16 kwietnia 2022, 14:00 – Wąwolnica | ul. 3 maja 14
Wawel Wąwolnica – Powiślak II Końskowola 1:1 (0:1)
Bramki: Aleksander Bilczuk 78′ – Kamil Przychodzień 37′

Żółte kartki dla Powiślaka: Łukasz Stępień, Bartłomiej Lewtak (kierownik)

Sędziował: Paweł Marciniak (Lublin)

Fotorelacja: https://www.facebook.com/powislakrezerwy/posts/3246783215578887

Główny sponsor

Sponsor strategiczny

Sponsor techniczny

Sponsorzy

PArtnerzy

Herb KS Powiślak Końskowola

Social media

Kontakt